satya-nadella-standing

پس از سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی فن‌آوری ابری در قاره‌ی اروپا، حال ساتیا نادلا و برد اسمیت، برنامه‌ای ۴ روزه را تدارک دیده‌اند تا درباره‌ی دگرگونی‌های دنیای دیجیتال، سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی فضای ابری و و سیاست‌های این شرکت در این زمینه، بیش‌تر سخن بگویند. در ادامه برای کسب اطلعات بیش‌تر، با وینفون همراه باشید.

این تور که با نام دگرگونی دنیای دیجیتال شناخته می‌شود، قرار است در شهرهای دوبلین، پاریس، برلین و لندن رخ دهد و مایکروسافت با شرکا، مشتریان، توسعه‌دهندگان و رهبران دولت‌ها ملاقاتی داشته باشد. در طی کنفرانس این شرکت در دوبلین، نادلا از دو برابر کردن زیرساخت‌های مربوط به فضای ابری در قاره‌ی اروپا سخن کفت. همچنین نادلا از سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد دلاری شرکتش در این زمینه سخن گفت که باعث توان‌مندسازی شرکت‌ها و کسب‌و‌کارهای اروپا خواهد شد.

ما در حال سرمایه‌گذاری سنگینی در زیرساخت‌های مربوط‌‌ به فن‌آوری ابری برای پاسخ‌گویی به تقاضای روبه‌رشد مشتریان و همکاران‌مان در اروپا هستیم. هدف ما ساخت پلتفرمِ ابریِ هوشمند و قابل‌اطمینان است تا هر شخص و سازمانی را قدرتمند‌تر سازد. اکنون بهترین زمان برای افراد و سازمان‌های اروپایی است تا فرصت‌های جدیدی را در پیش‌روی خود ایجاد کنند.

-ساتیا نادلا

اخیرا مایکروسافت خبر از ساخت دیتاسنتر در فرانسه، انگلیس و آلمان را داده است که از سرویس‌هایی چون آژور، آفیس ۳۶۵ و داینامیک ۳۶۵ بهره می‌برند. همچنین این شرکت اخیرا دیتاسنترهای موجود در اتریش، هلند، فنلاند و ایرلند را راه انداخته است. لازم‌به ذکر است که اخیرا مایکروسافت کتابی را نیز در زمینه‌ سیاست‌های موجود در دنیای ابری منتشر کرده است که خبر از جدیت مایکروسافت در این زمینه می‌دهد.

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,