سرفس هاب بزرگ ترین عضو خانواده سرفس است که با توچه به امکانات و قابلیت های خاصی که دارا است، آن را به گزینه ایده آل برای اتاق های کنفرانس و شرکت ها بدل کرده است.

سرفس هاب نزدیک به دو سال است که در بازارهای مختلف برای فروش در دسترس قرار گرفته است، امروز مایکروسافت در بیانیه ای اعلام داشت که با توجه به استقبال بالای مشتریان در انگلستان موجودی این محصول و تعداد فروشندگان آن را افزایش می دهد.

با این تغییرات پانزده خرده فروش بزرگ دیگر نیز به لیست فروشندگان این محصول در انگلستان اضافه می شوند. eBECS یکی از خرده فروشان بزرگی که به فروش این محصول مشغول است در این زمینه عنوان داشته:

استفاده از سرفس هاب روش تعامل ما با همکارانمان را در سطح انگلستان تغییر داده است، چرا که این محصول از یک سو باعث افزایش اثرگذاری کارها و جلسات و ارایه های ما شده و از سوی دیگر منجر به کاهش فشار عصبی زمان سفر نیز گشته است. من حقیقتا شیفته فناوری که در آن به کار رفته شده ام، این دستگاه اکنون به بخشی از روال کاری و سازمانی ما بدل شده است. سرفس هاب فناوری است که بدون مشکلی و کاملا روان و صحیح کار می کند و هر فردی که آن را تجربه کرده، عاشق کار کردن با آن شده است.

در انتها باید اشاره کنیم که مایکروسافت در بیانیه امروز خود همچنین عنوان داشته که سرفس هاب توسط بیش از ۲۰۰۰ مشتری مایکروسافت در ۲۴ کشور در حال استفاده است، این تعداد رشد فزاینده ای را به نسبت ۵۰۰ مشتری ماه جولای سال گذشته نشان می دهد.

 

منبع :

MICROSOFT

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,