Surface_hub (1)

زمانی که مایکروسافت سرفس هاب را معرفی کرد، این کمپانی اعلام کرد که عرضه این دستگاه از تاریخ یک سپتامبر آغاز خواهد شد. اگر چه که مایکروسافت اخیراً تاریخ عرضه سرفس هاب را تا ۱ ژانویه به تاخیر انداخت بود، حال این کمپانی بار دیگر تاریخ عرضه این دستگاه را به تاخیر انداخت و هم چنین قیمت آن را نیز افزایش داد.

مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه ۵۵ اینچی سرفس هاب با قیمت ۸,۹۹۹ دلار و نسخه ۸۴ اینچی سرفس هاب با قیمتی ۲۱,۹۹۹ دلاری در دسترس قرار خواهند گرفت. برای آن دسته از افرادی که به خاطر ندارند، یاد آور می شویم که مایکروسافت پیش از این قیمت ۶,۹۹۹ دلار را برای نسخه ۵۵ اینچی سرفس هاب و قیمت ۱۹,۹۹۹ دلار را برای نسخه ۸۴ اینچی این دستگاه اعلام کرده بود. همانطور که مشاهده می کنید، مایکروسافت قیمت هر دو نسخه سرفس هاب را ۲,۰۰۰ دلار افزایش داده است. سخنگوی مایکروسافت در این رابطه این چنین اظهار نظر کرده است که:

پس از ارزیابی فرصت های بازار و با توجه به قابلیت های منحصر به فردی که سرفس هاب ارائه می دهد، ما باور داریم که این قیمت ها برای عرضه تجاری مناسب هستند.

لازم به ذکر است که اگر شما یا کمپانی شما پیش از این و با قیمت های قبلی سرفس هاب، یکی از این دستگاه را با قیمت اولیه آن سفارش داده اید، نیازی نیست که مبلغ بیشتری را با توجه به قیمت های جدید سرفس هاب پرداخت کنید. همچنین به نظر می رسد که عرضه این دستگاه ها در تاریخ ۱ ژانویه سال ۲۰۱۶ آغاز نخواهد شد و به جای آن در اوایل سال ۲۰۱۶ شاهد عرضه سرفس هاب ها خواهیم بود.

منبع :

MICROSOFT NEWS

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

سلام حسین آقا
تو خبر قبلی firmware رو سفت افزار معنی کردید. که این معنی کلمه به کلمه اون هست و اصلا مطلب اصلی رو نمیرسونه و سفت افزار آدم رو یاد ابزار بنایی و یا چیزی شبیه به اون میندازه. بهتره معنی علمی و قابل درک استفاده بشه. با تشکر

CYRUS2
پاسخ دهید چهارشنبه 3 دی 1394

مایکروسافت کلاً به غیر از گرونفروشی و به تاخیر انداختن کار دیگه ای بلد نیست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,