تابه‌حال شایعات بسیاری در رابطه با تلفن هوشمند/موبایل تاشوی مایکروسافت در فضای مجازی پخش شده است، همچنین چندین طراحی و کانسپت بر اساس پتنت‌های اخیر مایکروسافت نیز منتشر شده که البته هیچ‌کدام از طرف خود مایکروسافت نبوده و حتی تایید یا تکذیب نشده‌تند. حال اما بالاخره مدیر مایکروسافت در هند، نظراتی راجع به این شایعات داده است.

یکی از سایت‌ها اخیرا با مدیر مایکروسافت در کشور هند، راجع به سرفیس فون صحبت‌هایی داشته است و مستقیما از او راجع به این‌که آیا مایکروسافت هنوز برنامه‌ای برای ساخت سرفیس فون دارد یا خیر، پرسیده است.

سوال سایت Digit.ini:  حرف آخر مایکروسافت راجع به تلفن‌های هوشمند چیست؟ ما همچنان شایعاتی راجع به سرفیس فون می‌شنویم، آیا چنین محصولی قرار است وجود داشته باشد؟

پاسخ Anant Maheshwari مدیر هند مایکروسافت:  به نظرم در جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم نباید صحبتی راجع به حرف آخر باشد.

سوال سایت Digit.ini: آیا حرف جدیدی راجع به سرفیس فون و این پروژه هست که بخواهید با ما در میان بگذارید؟

پاسخ Anant Maheshwari:

میان محصولات سرفیس که تمرکز اصلی ما بر آن است هماهنگی‌های بسیاری وجود دارد، این خط تولید شامل سرفیس‌پرو، سرفیس‌هاب، سرفیس‌بوک و سرفیس استودیو است. ما تلاش داریم تا این محصولات را بیشتر کنیم. وقتی زمانش برسد ما دوست داریم تا موبایل را به این بخش در قالب OEM ها اضافه کنیم و همچنین با دارندگان سیستم‌عامل‌ها همکاری می‌کنیم تا کاربران بتوانند تمام برنامه‌ها و خدمات مایکروسافت را در یک موبایل نیز تجربه کنند.

Anant Maheshwari شایعه‌ی در دست ساخت بودن سرفیس فون را رد نکرد. آوردن تمام خدمات و برنامه‌های مایکروسافت به سیستم‌عامل‌هایی نظیر اندروید و ios یا ساخت یک تلفن هوشمند توسط شرکتی دیگر با مشخصات پتنت‌های مایکروسافت از برداشت‌هایی است که می‌توان از حرف‌های مدیر مایکروسافت در کشور هند کرد.

OEM  اصطلاحاً شرکتی است که یک قطعه را به عنوان محصول اصلی شرکت تولید می‌کند و این محصول به عنوان مواد اولیه برای تولید یک محصول دیگر در شرکتی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال: اگر شرکتی کابل برق تولید کند و این کابل‌های برق در رایانه‌های آی‌بی‌ام استفاده شوند، در اینصورت این شرکت یک تولیدکننده تجهیزات اصلی است.

سرفیس فون تا به حال توسط هیچ یک از مسئولین مایکروسفات تایید یا تکذیب نشده است و هرگونه اطلاعاتی راجع به آن تاکنون براساس پتنت‌ها و طرح‌های خیالی بوده است.

منبع :

MSPOWERUSER

104 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محسن
پاسخ دهید پنجشنبه 7 دی 1396

همون طور که الان روز هستش دارم این متن و مینوسیم به همین اندازه اطمینان دارم سرفیس فونی وجود خارجی نداره و قرار نیست موبایلی به لیست مایکروسافت اضافه بشه
من عاشق گوشی ۹۵۰ ایکس الم هستم ولی با سیاست های افتضاح مایکروسافت گوشی بعدیم یه پرچمدار از شرکت اپل هستش

    علی سمیعی زفرقندی
    پاسخ دهید پنجشنبه 7 دی 1396

    به نظر من محصول بعدی موبایل نیست، یچیزی شبیه سرفیس بوک یا سرفیس پرو هست با ابعادی کمی کوچیکتر که تاشو هم هست و وثتی تا میشه اندازه یه موبایل میشه سیستم عامل هم که همون ویندوز 10 عادیه. البته هیچوقت هیچی راجب سرفیس فون گفته نشده و بنظر منم جوری که ما فک میکنیم یه موبایل از مایکروسافت نخواهد بود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,