در این مطلب لیست آخرین بیلدهای منتشر شده برای ویندوز ۱۰، ویندوز ۱۰ موبایل و اکس باکس قرار دارد که شما می توانید شماره بیلد های حلقه های فست، اسلو و Release را مشاهده کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پیش نمایش اینسایدر ویندوز ۱۰

مایکروسافت در حال حاضر نسخه بعدی ویندوز ۱۰ را توسعه داده است که با نام Fall Creators Update شناخته می شود. مایکروسافت در حال حاضر از اسم کد Redstone 3 در بیلد های پیش نمایش فست و اسلو استفاده می کند، Release Preview نیز بیلد های پایدارتر دریافت می کند.

فیلم تغییرات به روز رسانی فال کریترز

آخرین بیلد دسته فست: ۱۶۲۵۷

این بیلد شامل یک ردیابی چشم جدید است که با سخت افزار های شخص ثالث Tobii Eye Tracker 4C کار می کند. همچنین شامل تنظیمات جدید و بهبود های بسیاری است که در حال آماده شده به عنوان Fall Creators Update RTM است.

این بیلد در دو شاخه قرار داده شده است. این برای کسانی در دسترس است که در حال تست به روز رسانی فال کریترز هستند و با نام RS3_RELEASE منتشر می شود، دسته دوم نیز با نام rs_prerelease برای کسانی است که تصمیم به دریافت بیلد های رد استون ۴ دارند.

آخرین بیلد دسته اسلو: ۱۶۲۵۱

این بیلد شامل چند ویژگی جدید برای اینسایدر های دسته اسلو است از جمله My People، بهبود بازی، تغییرات UI و موارد دیگر.

آخرین بیلد دسته ریلیز: ۱۵۰۶۳.۵۰۲

۱۵۰۶۳.۵۰۲ آخرین آپدیت تجمعی در دسترس است که برای انیسایدر های حلقه ریلیز در دسترس است که ویژگی های زیادی ندارد و بیشتر رفع مشکل و بهبود است. هیچ ویژگی جدیدی در این بیلد وجود ندارد.

پیش نمایش اینسایدر ویندوز ۱۰ موبایل

در حال حاضر بیلد های پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل به طور باور نکردنی پایدار است که احتمالا به این دلیل است که هیچ ویژگی جدیدی برای آزمایش وجود ندارد. این بیلد های برای استفاده روزانه مناسب هستند.

آخرین بیلد دسته فست: ۱۵۲۳۷

این بیلد شامل یک ویژگی جدید است که به کاربر اجازه می دهد از Continuum در حالت عمودی استفاده کنید. همچنین چندین رفع باگ نیز در این بیلد وجود دارد.

آخرین بیلد دسته اسلو: ۱۵۲۳۰

این بیلد هیچ ویژگی جدید ندارد و تنها شامل رفع باگ است.

آخرین بیلد دسته ریلیز: ۱۵۰۶۳.۵۰۲

۱۵۰۶۳.۵۰۲ آخرین به روز رسانی در دسترس برای انسایدر های دسته ریلیز است که ویژگی های آن شامل رفع باگ و بهبود کلی است. هیچ ویژگی جدیدی در این بیلد وجود ندارد.

پیش نمایش اینسایدر اکس باکس

برنامه اینسایدر اسک باکس همچنان در شاخه Redstone 2 قرار دارد. با این حال چندین بهبود و ویژگی جدید برای آزمایش کردن وجود دارد.

حلقه آلفا: ۱۵۰۶۳.۴۰۹۶

حلقه بتا: ۱۵۰۶۳.۴۰۹۶

حلقه ۳: ۱۵۰۶۳.۴۰۹۵

نظرات خود را با ما در مورد پروژه اینسایدر در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

  • دوشنبه 16 مرداد 1396 14:30
  • بدون نظر
  • پژمان قادرنژاد
  • مقالات
704 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,