redstone 2016

روز گذشته، مایکروسافت بیلد جدید ویندوز ۱۰ دسکتاپ را برای اینسایدر های حلقه Fast منتشر کرد. بیلد جدیدی که برای رایانه ها منتشر شده ۱۱۱۰۲ و از به روز رسانی رد استون است. هم اکنون مایکروسافت چند بیلد جدید در حلقه داخلی دارد و بر روی آن ها کار می کند تا یکی را به عنوان بیلد بعدی برای اینسایدر ها منتشر کند.

بیلد ۱۱۱۰۲ که شب گذشته منتشر شد، یکسری مشکلات به همراه داشت اما مایکروسافت اعلام کرد که در بیلد ۱۱۱۰۲ آن ها کار بر روی بسیاری از ویژگی های هسته OneCore یکپارچه ویندوز را به پایان رسانده اند. گابریل آئول در توییتر خود اعلام کرد که بسیاری از کارهایی که باید بر روی هسته یکپارچه ویندوز انجام می شده به پایان رسیده است و آن ها اکنون بر روی تغییرات تجربه کاربری (UX) ویندوز کار می کنند.

وی در توییتر خود نوشت:

در حال حاضر بخش های زیادی از این کار (کار بر روی هسته OneCore) انجام شده است. اما همچنان بر روی تغییرات پلتفرم کار خواهیم کرد، بنابراین در بیلد های آینده انتظار تغییرات اندکی در تجربه کاربری داشته باشید.

گابریل آئول این موضوع را در پاسخ به یکی از اینسایدر ها بیان کرده است و همان طوری که از گفته های وی پیداست، در بیلد های بعدی ویندوز ۱۰ از به روز رسانی رد استون ما شاهد تغییراتی در تجربه کاربری خواهیم دید. در حال حاضر آزمایش کنندگان حلقه های داخلی مایکروسافت ۴ بیلد جلوتر از اینسایدر ها هستند و آن ها را آزمایش می کنند. گابریل آئول در این خصوص نیز گفت:

شما در حلقه ی جدید Fast هستید و من تنها ۴ بیلد جلو تر از شما هستم.

گابریل آئول در سخنان خود به “حلقه ی جدید Fast” اشاره کرده است و این نشان می دهد که این شرکت بالاخره دسترسی های لازم را به اینسایدر های حلقه Fast داده تا آن ها بتوانند بیلد های بیشتری را دریافت کنند. علاوه بر این، وی اعلام کرده که تنها ۴ بیلد از اینسایدر های حلقه Fast جلوتر است و این یعنی ما فاصله اندکی تا مشاهده تغییرات تجربه کاربری ویندوز داریم.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

NOKIA POWERUSER

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
pezhman
پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

خسته نباشید گابی که مریض بود گوشه ی بیمارستان افتاده بود اینقد مردم دعای خیر واسش کردن برا همین بود گابی من پشتتم کچل😘

  Amir920
  پاسخ دهید شنبه 3 بهمن 1394

  پس اینجوری که بوش میاد ویندوز ۱۰ موبایل رسمیش ۷ سال دیگه اماده میشه چون احتمالا گابی ۳۰۰،۴۰۰ تا بیلد از ما عقبتره

میلاد صحرایی
پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

واااییی چرااا ؟ چقدر کمممم . بابا تازه داشتیم بیلد سه هزاروم رو امتحان میکردیم و از شگفتیهاش متعجب میشدیم . خیلی حیف شد که چارتا بیلد بی خاصیت دیگه مونده . واقعا مایکروسافت سرعت بالایی داره . بابا یکمی اروم تر پیش برو . حیف این پلتفرمه غنیهههه 😐منفی ندینا

  niksaeedy
  پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

  باشه 😐

  محمدرضا 😍👆
  پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

  شی میگی داداشی؟👀😖😨
  بیلدها هیچ وقت تمومی نداره 😌فکر کنم یادت رفته بعداز وین ده همچنان پروژه اینسانیدری ادامه داره😏امیدوارم که بازم بیلدها رو واسمون تحلیل کنی عین همیشه

r0ss0neri
پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

بدبختی اینه ویندوز ۱۰ پی سی هم کم باگ نداره !
کلا اینا یک کار خیلی سختی رو شروع کردن ، و حالا هی دارن اینور و اونورش میکنن ، همین قضیه تک هسته ! حالا امیدوارم به جاهای خوب هم برسن و اون چیزی که میخوان …

سالی
پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

اقای مرادی شما زحمت کشیدی مطلب جدید گذاشتید ک بگید گابریل گفته ۴تا بیلد جلوتراز شما هستم،و در آخرین بیلدها تغییرات خیلی اندکی تو ظاهر کاربری هست،مثلا قهوه ی شدن رنگ نشانگرموس! دغییرات در این حد بعد شما ۲۰خط مطلب زحمت کشبدید تایپ کردید ک این اتفاق مهم پیش روی رو بمون خبرسانی کنید؟؟ بابا شماها دیگ کاسه داغ تراز آش شدید،یکم با عقایدو نظرات کاربراتون پیش ببرید فعالیت سایت رو ب هیچجای غرورتون برنمیخوره.

micpet
پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

پس این ویندوز ۱۰ موبایل کی میاد ؟

sayan
پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

اقایون و اقایون عحله نکنید
اونهایی که عجله دارند برند به سیستم عامل اندروید چرا بیخودی مزه میپرانید مایکروسافت ویندوز ۱۰ موبایل شش ماهه داده وشما هنوز خوابید
اگه نمی تونید اینسایدر بشیند ایندیگه ضعف شماست این سیستم عامل مال حرفه ای هاست کسانی که دنبال اسباب بازی هستند باید دیگر سیستم عاملها رو انتخاب کنند مایکروسافت تا اینجا طبق سابقه ای که درسی سال پیش از ان استفاده کرده داره کار خودش بخوبی انجام میده بعنوان نمونه همین افیس رو شما از ویندوز ۳ تا امروز ببینید تا بدانید که چقدر بایستی صبر کنید تا به یک ویندوز پایدار برسید .

  masoud93
  پاسخ دهید شنبه 3 بهمن 1394

  نمیفهمم با گ هایی که ویندوز ۱۰ موبایل با ویندوز دسکتاپ داره رو گذاشتی به حساب محاسن افیس؟ چ ربطی این وسط دارن خدا میدونه …. والا ما که ویندوز ۷ گوشیهای ویندوزی تا پیش نمایش ویندوز ۱۰ رو تجربه کردیم ادعای حرفه ای بودن نکردیم…..قبول کن مشکل داره از ویندوز دسکتاپ بگیر تا ویندوز موبایل ….شرکتی که گذشته ی درخشانی داره دلیلی نداره اینده اش رو براساس گذشته اش بسنجی….البته امیدوارم همه مشکلات حل بشه

   sayan
   پاسخ دهید شنبه 3 بهمن 1394

   آقا مسعود نمی دونم شما چند ساله با مایکروسافت و چقدر با نرم افزار های سیستمی قبلا” کار کرده اید منظور من یه تعداد کاربران که تازه با کامپیوتر آشنا شده اند یا با سیستم عاملهای دیگه کار می کنند همینجوری میان مزه میپرونند و آگاهی از برنامه نویسی و روش کار مایکروسافت ندارند منظورمن گذشته درخشان مایکروسافت نیست بلکه راه و روش مایکروسافت برطبق سلیقه ها و روشهای کاربری ساده است که از کل کاربران از اول تاسیس تا به امروز به آنها عمل کرده است . در مورد حرفه ای بودن خوب کسانی که می توانند اینسایدر می شوند و عده ای هم که توان ندارند حتی هنگام آمدن آپدیت رسمی به اشخاص دیگر می دهند تا آپدیت رو برایشان انجام بدهند . و همون کاربران میان بیخودی بدون آگاهی
   می گویند که آقا چرا این مایکروسافت ما رو مسخره کرده است . بله ما هم قبول داریم اینهمه باگ و اشکالات هست البته دیگر سیستم عاملها مانند اندروید یا آی او اس یک دفعه برنامه نویسی می شوند و برای محدود دستگاهها قابل استفاده است . در صورتی که ویندوز ۱۰ موبایل برای کلیه دستگاههایی که از سال ۲۰۱۲ تا بحال تولید شده اند بعلاوه یکپارچه کردن سیستمهای خانگی و موبایل و . . . و همچنین داشتن رام های مختلف برای کشورهای متفاوت همگی را نمی توان در این مدت کم انجام و بهینه ساخت . ازطرفی مایکروسافت میخواهد سیستمی ارائه دهد که در دستگاههای موبایل و پی سی خانگی سلیقه شما کاربران عزیز را راضی سازد .و در عین حال نسبت به دیگر سیستمها بهتر باشد .
   پس بهتر است بجای گلایه کردن مزایای ویندوز فون را نسبت به دیگر سیستمها برای دیگر کاربران ویندوز فونی که آگاهی ندارند اطلاع رسانی کنیم . یا بعضی امکاناتی که در دیگر سیستمها وجود دارند شاید همان امکانات در سیستم ما هم وجود داشته باشد ولی شناسایی نشده یا راهکار آن را نمی دانیم . مثل : موقعی که گوشی زنگ می خورد با برگرداندن گوشی به پشت یا قرار دادن دست روی گوشی صدای زنگ گوشی به حالت بی صدا درآید . آیا در ویندوز فون برای اینکار بجز دکمه پاور راه حل دیگری هم می شناسید .
   با تشکر

hadi
پاسخ دهید جمعه 2 بهمن 1394

Hotspot shield اپدیت شد و کار میکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,