اخیرا مایکروسافت از ویژگی‌های هوشمند جدیدی برای نسخه‌ی وب Outlook خبر داد، که هدف آن آسان‌تر ساختن برنامه‌ریزی و نگهداری جلسات بود. این ویژگی‌ها به وسیله‌ی چارچوب جدیدی که این تجربه را نشان می‌دهد به کار گرفته می‌شوند و طی هفته‌های آینده برای کاربران در دسترس خواهد بود.

در ابتدا meeting insights قرار دارد، که پیچیده‌ترین ویژگی معرفی شده می‌باشد. اساسا تمامی اطلاعات موجود را قبل از جلسه و همچنین تمام اطلاعات مربوط به جلسات گذشته را جمع‌آوری خواهد کرد. در آن فایل‌هایی را که از طریق ایمیل، SharePoint و یا OneDrive به اشتراک گذاشته شده‌اند و همچنین ایمیل‌های مربوط به جلسات، یادداشت‌ها و محتوایی که در طول جلسه به اشتراک گذاشته شده باشد، را خواهید یافت. این امر به کاربران اجازه می‌دهد، هم قبل و هم بعد از پایان جلسه آسان‌تر در این حلقه بمانند.

ویژگی دیگر شامل گزینه‌ی جدید smart reply (پاسخ هوشمندانه) است، که به شما اجازه می‌دهد تا بلافاصله زمانبندی جلسه را شروع کنید. این ویژگی پاسخ هوشمند در ماه سپتامبر سال گذشته معرفی شد، اما اکنون مشخص خواهد شد که اگر کاربر می‌خواهد جلسه‌ای را برنامه ریزی کند، می‌تواند این گزینه را به صورت خودکار ارائه دهد.

و اگر شما در حال برنامه‌ریزی ملاقات با چند نفر هستید و وقتی که همه‌ی شرکت کنندگان آزاد هستند، پیشنهادات زمانی دریافت خواهید کرد و پیشنهادهای محلی نیز به دنبال اتاق‌های خالی هستند که می‌توان آن‌ها را برای جلسه مورد استفاده قرار داد.

مایکروسافت می‌گوید که این ویژگی‌ها تنها به نسخه‌ی وب Outlook منتهی می‌شود، زیرا به دنبال جمع‌آوری بازخورد بر روی آن‌ها می‌باشد، اما بعضی از آنها شبیه قابلیت‌های معرفی شده نرم‌افزار دسکتاپ ویندوز در ماه سپتامبر هستند. در آینده‌ ممکن است این ویژگی‌ها در نسخه‌های دیگر Outlook در دسترس قرار گیرند، اما باید گفت که هیچ چارچوب زمانی برای آن وجود ندارد.

منبع :

NEOWIN

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
yasahr
پاسخ دهید پنجشنبه 15 فروردین 1398

سلام خسته نباشید
این تقویم رویداد ها که چند ساله درست می کنید واسه تقویم اوت لوک امسال برنامه ای ندارید براش ؟
چون سال های قبل تا این موقع قرار میدادینش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,