اخبار

مایکروسافت از مسابقه‌ی جدیدی برای کاربران اکس‌باکس وان رونمایی کرد شانس خود را برای برنده‌شدن تلویزیون 55 اینچ سامسونگ محک بزنید!

مدتی می‌شود که مایکروسافت از ویژگی‌ جدیدی تحت عنوان Xbox Quest رونمایی کرده است. توسط این ویژگی، کاربران اکس‌باکس وان می‌توانند هر از چند گاهی در مسابقاتی که مایکروسافت در نظر گرفته است شرکت کرده و شانس خود را برای برنده‌شدن جایزه‌ی مشخص‌شده محک بزنند. حال مایکروسافت جایزه‌ی مسابقه‌ی اخیر را یک دستگاه تلویزیون 55 اینچ QLED سامسونگ در نظرگرفته است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

برای شرکت در این مسابقه باید سوال‌هایی که مایکروسافت در نظر گرفته است را پاسخ صحیح داده تا امتیاز لازم برای ورود به مسابقه را دریافت کنید.

از تکمیل‌کردن Xbox Quest برای جایزه‌ی تضمین‌شده اطمینان حاصل کنید و شانس خود را برای برنده‌شدن  تلویزیون Samsung 55″ QLED 4K بیازمایید. برای اکس باکس وان اکس آماده باشید.

pic.twitter.com/D0ieY4pbP6

— ??Xbox Addict ?? (@Xbox_Addictt) October 1, 2017

از آنجایی که در گذشته نیز مایکروسافت مسابقاتی این چنینی را برای کاربران اکس باکس وان فراهم کرده بود، انتظار می‌رود که در آینده نیز شاهد چنین مسابقاتی باشیم.

به شما پیشنهاد می‌کنیم که این فرصت استثنایی را از نداده و شانس خود را برای پیروزی این جایزه ارزشمند محک بزنید.

برای شرکت در این مسابقه به صفحه‌ی داشبورد اکس باکس وان‌تان مراجعه کنید تا با اعلانیه این مسابقه روبرو گردید.

دیدگاه خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPU

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,