مایکروسافت با همکاری با ارزشمندترین برندهای تکنولوژی چینی Tecnet و eBay برای بر روی بزرگترین رقیب آمازون و علی سرمایه گذاری کرده تا بتواند برند Flipkart را به جایگاه بالاتری برساند. با وینفون همراه باشید.

فلیپ کارت بزرگترین کمپانی تجارت الکترونیک در هند است و این شرکت درحالی با آمازون در رقابت است که این شرکت میلیاردها دلار برای ورود و موفقیت در این بازار ۱.۳ میلیارد نفری سرمایه گذاری کرده است. بازار هند بالقوه مکان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری هر شرکت تکنولوژی است حتی اگر تنها ۲۲% بزرگسالان به اینترنت دسترسی داشته باشند.

تجارت الکترونیک در این کشور بازار پرسودی و در حال رشد است و انتظار می رود کاربران تجارت الکترونیک تا پایان سال ۲۰۱۷ به صدمیلیون نفر افزایش پیدا کنند و به همین علت کمپانی هایی مثل مایکروسافت، فیس بوک و گوگل آن را مورد هدف خود قرار داده اند.

حال مایکروسافت برای توانمندسازی هر فرد هندی و هر سازمان هندی دست دوستی به سمت کمپانی فلیپ کارت دراز کرده است و از حساب خود برای همکاری به این شرکت خرج می کند. وقتی مدیر کمپانی بزرگ مایکروسافت یک فرد هندی است نباید از اتفاقات این چنینی تعجب کرد و حالا ساتیا نادلا به همراه شرکت هایی مثل Tencet و eBay بر روی بزرگترین رقیب آمازون در هند، ۱.۴ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است.

فلیپ کارت که از سال ۲۰۰۷ تاسیس شده و بیش از ۲۰ میلیون محصول، ۲۶ میلیون کاربر ثبت نام شده و حدود ۲۰ هزار کارمند دارد، امیدوارم با کمک های انجام شده، در توسعه ی هند و رشد خود سرعت بیشتری ایجاد کند.

منبع :

BIZJOURNAL

1316 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید چهارشنبه 30 فروردین 1396

پارتی بازی اونم در بلاد کفر؟
استغفرالله!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,