بر اساس اعلام مایکروسافت این شرکت در چهار سال آینده حدود 5 میلیارد دلار در اینترنت اشیا سرمایه‌گذاری خواهد کرد که به مشتریان خود کمک می‌کند کسب و کار خود را با استفاده از راه‌حل‌های همواره متصل گسترش دهند.

مایکروسافت حتی قبل از نام گذاری جدید اینترنت اشیا هم در این صنعت فعالیت خوبی داشت و از پیشروان اینترنت اشیا به شما می‌رفت اما در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های دقیقی برای سرمایه‌گذاری بیشتر در این بخش دارد و منابع مناسبی را در اختیار پروژه‌های تحقیقاتی خود در زمینه اینترنت اشیا قرار داده‌است.

پلتفرم IOT مایکروسافت شامل فضای ابری، سیستم عامل و سخت افزار است، بنابراین مایکروسافت به‌طور منحصر به‌فرد می‌تواند راه‌حل‌های جامعی را برای هر مشتری بدون در نظر گرفتن اندازه، تخصص فنی، بودجه و امکانات صنعتی ارائه دهد.

ما متعهد به کمک به مشتریان خود هستیم تا بتوانند چشم انداز خود را به تمام زندگی خود بیاورند. اعلامیه امروز ما بسیار بزرگ است و برای ما، برای آینده و برای حرکت به سمت انتهای هوشمندی است. این برنامه ما را به سمت حمایت از مشتریان می‌برد به طوریکه آن‌ها راهکارهای جدید و پیشرفته اینترنت اشیا را توسعه می‌دهند، امری که فقط چند نفر در سال‌های گذشته تصور می‌کردند به وقوع بپیوندد. ما نمی‌توانیم منتظر مشتریان و شرکای تجاری خود باشیم و در طول این سال‌ها همواره اطلاعات و دستاوردهای خود را به اشتراک گذاشته‌ایم. جولیا وایت مدیریت CVP مایکروسافت اژور

 

منبع :

MSPOWERUSER

30 پست
امیر میرحاج
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,