چند روز پیش مایکروسافت دعوت‌نامه‌های رویداد خبری دستگاه‌های سرفیس خود که در تاریخ 2 اکتبر یا 10 مهر برگزار می‌شود را برای اهالی رسانه ارسال کرد. برطبق گمانه‌زنی‌ها مایکروسافت در کنار معرفی چند عضو جدید از خانواده سرفیس درنظر دارد تا سرویس‌های جدیدی را نیز رونمایی کند. مایکروسافت ظاهرا برنامه ویژه‌ای برای این رویداد تدارک دیده است، چرا که اعلام کرده تعدادی از ویندوز اینسایدرها نیز به این مراسم دعوت خواهند شد تا با محصولات جدید و مدیران این شرکت دیدار داشته باشند.

چند روز پیش در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت درنظر دارد تا در تاریخ 2 اکتبر یا 10 مهر کنفرانس خبری ویژه‌ای در شهر نیویورک برای معرفی چند عضو محصول و سرویس جدید برگزار کند. دعوت‌نامه‌ای که مایکروسافت برای اهالی رسانه و خبرنگاران ارسال کرده بسیار ساده است و جزییات زیادی از این مراسم را نشان نمی‌دهد. ظاهرا مایکروسافت همچنان علاقه‌مند است تا روال پنهان کاری خود هنگام معرفی محصولات جدید را ادامه دهد. رویداد 2 اکتبر مایکروسافت تمایز زیادی با رویدادهای پیشین دارد، چرا که اهالی رسانه تنها حاضران این جلسه نخواهند بود. مایکروسافت شب گذشته از برخی ویندوز اینسایدرها نیز دعوت کرده تا در شهر نیویورک حاضر شوند و تیم سرفیس را هنگام معرفی محصولات جدید همراهی کنند.کنفرانس خبری مایکروسافت از ساعت 4 عصر به وقت محلی آغاز خواهد شد، اما کاربران آزمایشی ویندوز 10 از ساعت 2 تا 7 عصر همراه تیم مایکروسافت خواهند بود. بنابر اعلام مایکروسافت این دسته از کاربران در ساعت 2 عصر در ساختمان Tortilla Flats خیابان واشنگتن حاضر خواهند شد و در ادامه در ساعت 4 عصر برای حضور در کنفرانس خبری مایکروسافت به ساختمان Industria Studios منتقل خواهند شد.

مایکروسافت تاکنون به‌خوبی توانسته محصولات جدید خود را از نگاه کنجکاو خبرنگاران پنهان نگه دارد، اما با توجه به محصولاتی که تاکنون این شرکت در سال جاری معرفی کرده به احتمال زیاد شاهد معرفی نسل جدید سرفیس پرو، سرفیس لپ‌تاپ با پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل خواهیم بود. برخی از کارشناسان بر این باور هستند که با توجه به عمر بیش از
دو سال اولین AIO خانواده سرفیس یعنی سرفیس استودیو شاهد معرفی نسخه جدیدی از این کامپیوتر بسیار نوآورانه نیز خواهیم بود.

رویداد 10 مهر تنها به معرفی محصولات جدید خانواده سرفیس نخواهد پرداخت، چرا که مایکروسافت قصد دارد تا سرویس‌ها و خدماتی که برای افزایش بهره‌وری کاربران و سازمان‌ها تدارک دیده را نیز طی این رویداد معرفی کند. بنابراین به احتمال زیاد شاهد معرفی سرویس‌های جدید این شرکت و نحوه ادغام آنها با محصولات سخت‌افزاری مایکروسافت نیز خواهیم بود.

از دیگر مواردی که ممکن است طی این رویداد بدان پرداخته شود، زمان دقیق انتشار به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 و البته معرفی ویژگی‌های به‌روزرسانی بعدی ویندوز 10 یعنی 19H1 که در بهار سال آینده منتشر خواهد شد، نیز خواهیم بود.

 

منبع :

NEOWIN

1310 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,