_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت برترین شرکت در زمینه همگام سازی و به اشتراک گذاری فایل در فضای سازمانی است! بر اساس بررسی انجام شده توسط موسسه تحقیقاتی Forrester

مایکروسافت به تازگی در وبلاگ آفیس خود اعلام کرده که بر اساس اطلاعات شرکت Forrester، به عنوان برترین شرکت از نظر ارائه خدمات تجاری اشتراک گذاری و همگام سازی فایل قرار دارد. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط این شرکت، مایکروسافت در صدر شرکت های ارائه دهنده این خدمات و دومین شرکت از نظر استراتژی قرار دارد.

این گزارش مهر تأییدی بر فعالیت‌های این شرکت در این حوزه خواهد بود و نشان می‌دهد که مایکروسافت می‌خواهد وان درایو را به‌عنوان بهترین سیستم اشتراک فایل و همکاری معرفی کند.

مایکروسافت درباره این گزارش می‌نویسد:

شرکت Forrester گزارشی را منتشر کرده است که در آن این شرکت جامع‌ترین سیستم همکاری را ارائه می‌کند و وان درایو را به‌عنوان ابزاری برای بهبود در اشتراک‌گذاری فایل ها و توانایی مدیریت محتوا معرفی می‌کند که توسط سرویس‌های شناخت محتوا پشتیبانی می‌شود. Forrester هم‌چنین سرویس توسعه و انطباق ما را هم ذکر کرده است، با این عنوان که مایکروسافت به کاربران خود در مهاجرت از سیستم‌های درون‌سازمانی با برنامه FastTrack کمک می‌کند، همچنین مشتریان واجد شرایط می‌توانند بدون هزینه فایل‌های خود را منتقل کنند.

مایکروسافت وان درایو انواع مختلفی از خدمات را به مشتریان شرکتی و غیر شرکتی ارائه می‌کند، مانند:

  • سرویس‌های آفیس 365 که به مشتریان این توانایی را می‌دهد که فایل‌های آفیس خود را بدون در نظر گرفتن پلتفرم ویرایش کنند.
  • پشتیبانی از طیف وسیعی از فایل‌ها
  • ارائه خدمات امنیتی
  • انعطاف در مدل توسعه
  • و طیف وسیعی از خدمات ابری و قابل انطباق

مایکروسافت در حال حاضر هم مشغول بهبود در برنامه وان درایو خود بوده و اعلام کرده است که در سال گذشته حدود 100 ویژگی را به وان درایو اضافه کرده‌ است، مانند ویژگی Files on Demand.

به مایکروسافت برای این موفقیت تبریک می‌گوییم.

منبع :

ONMSFT

18 پست
ستار صوفی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,