مایکروسافت طی کنفرانس خبری خود که سه شنبه شب برگزار شد، چندین عضو جدید از خانواده سرفیس را معرفی کرد. سرفیس استودیو 2، سرفیس پرو 6، سرفیس لپ‌تاپ 2 و در نهایت سرفیس هدفون مهم‌ترین محصولاتی بودند که طی این رویداد رونمایی شدند. بازگشت رنگ مشکی به رنگبندی محصولات سرفیس یکی از مهمترین اتفاقات این رویداد بود. مایکروسافت اکنون در اقدامی همسو با این رویه رنگ ماوس Modern Mobile سرفیس را نیز در رنگ مشکی عرضه کرده است.

سال 2018 را باید سال سرفیس‌های مشکی و به نوعی بازگشت برند سرفیس به اصل خود دانست. طی رویداد 2 اکتبر مایکروسافت، پانوس پانای مدیر بخش دستگاه‌های مایکروسافت و تیم سرفیس، از سرفیس استودیو 2، سرفیس پرو 6، سرفیس لپ‌تاپ 2 و در نهایت سرفیس هدفون رونمایی کرد. نسل جدید سرفیس‌ها در مقایسه با نسل پیشین در بخش طراحی تغییر زیادی نداشتند و مهم‌ترین تغییر در ظاهر این دستگاه‌ها را باید افزوده شدن رنگ مشکی به رنگبندی آنها دانست.

مایکروسافت برای تکمیل ست مشکی خود تصمیم گرفته تا ماوس کوچک و قابل حمل Microsoft Modern Mobile Mouse را نیز در رنگ مشکی عرضه کند. این پیشتر در رنگ‌های خاکستری، آبی کوبالت و قرمز شرابی عرضه شده بود و اکنون افزوده شدن رنگ مشکی بدان، می‌تواند تناسب بهتری برای خریداران سرفیس پرو 6 یا سرفیس لپ‌تاپ 2 با رنگ مشکی فراهم آورد.

منبع : وینفون
1268 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
feri
پاسخ دهید جمعه 13 مهر 1397

سلام
یه سوال دارم.
چرا این موس رو نمیبرن تو خانواده ی سرفیس؟
یا کیبورد رو
یا سرفیس بند رو
شایدم محصول دیگه ای هم باشه که من اطلاع ندارم.

در کل برام سواله. اگه میدونید جواب بدید ممنون میشم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,