دیروز پس از آنکه اپلیکیشن ویندوز استور به‌روزرسانی شد، گزارش هایی از کاربران در مورد ناتوانی از به‌روزرسانی اپلیکیشن ها در ویندوز 10 کامپیوتر و موبایل مخابره شد. ظاهرا این مشکل به واسطه ایرادی که در مایکروسافت استور جدید وجود دارد، پیش آمده است. البته اصلا جای نگرانی نیست چرا که مایکروسافت اعلام داشته که از این مسئله آگاه است و مشغول برطرف کردن آن است.دیروز مایکروسافت با ارایه یک به‌روزسانی نام اپلیکیشن ویندوز استور را به مایکروسافت استور تغییر داد که مفصل بدان پرداختیم. در کنار این تغییر ظاهرا بسیاری از کاربران در دریافت به‎‌روزرسانی ها از مایکروسافت استور مشکل دارند، در این میان خبر خوب این است که مایکروسافت اعلام داشته که از این مشکل آگاه است و مشغول برطرف کردن آن است. یکی از کارمندان ارشد مایکروسافت در مورد مشکل پیش آمده عنوان داشته که این مسئله به‌دلیل مشکلات جانبی در سرورهای این شرکت پیش آمده و بر تمامی دستگاه ها تاثیر داشته است.

این مشکل مختص گروه خاصی از کاربران نیست، چرا که ما این مسئله را در میان کاربران بیلدهای رد استون سه نیز مشاهد کرده ایم و در حال حاضر سخت مشغول کار هستیم تا این مشکل برطرف شود.

برطبق گزارشات کاربران ظاهرا دستگاه هایی که در حال اجرای بیلدهای رد استون 2، رداستون 3 و رداستون 4 هستند به واسطه مشکل پیش آمده قادر به دریافت به‌روزرسانی اپلیکیشن ها از مایکروسافت استور نیستند. این مسئله بیشتر اپلیکیشن های بومی ویندوز نظیر ویندوز استور، اوتلوک، اسکایپ را تحت تاثیر قرار داده است. آیا شما نیز با این مشکل مواجه شده اید؟

منبع :

WINDOWS LATEST

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amin
پاسخ دهید یکشنبه 2 مهر 1396

من امروز تونستم اپدیت کنم ، مشکلش حل شد ، ولی تغییری داخلش ندیدم ، تا حالا سر کار بودیم ؟

zaryab
پاسخ دهید یکشنبه 2 مهر 1396

من امروز صبح تو لپ تاپم نتوننستم اپدیتش کنم

m.j.a
پاسخ دهید دوشنبه 3 مهر 1396

من آپدیت کردم توی موبایل ولی به سختی ، سرعت ناچیز بود، دوبار هم ارور داد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,