این روزها با آغاز انتشار رسمی به روز رسانی فال کریترز، مایکروسافت به شدت در حال کار روی به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 است که طبق روال معمول، نام رمز آن باید رد استون 4 باشد. ما در حال حاضر شاهد پیشرفت هایی در اپلیکیشن هایی مانند Mail and Calendar هستیم و در بیلدهای اینسایدر اخیر عناصر طراحی فلوئنت در حال ورود به  کل بخش های سیستم عامل مانند استارت و اکشن سنتر هستند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به نظر می رسد یکی از بخش هایی که در به روز رسانی رد استون 4 با تغییرات بزرگی همراه خواهد شد، تنظیمات ویندوز 10 است. بر اساس تصاویری که به تازگی منتشر شده، مایکروسافت در حال کار روی طراحی مجدد اپلیکیشن تنظیمات با عناصر طراحی فلوئنت از جمله اکریلیک، Reveal و… است تا ظاهر این بخش در کامپیوترهای شخصی زیباتر و جذاب تر از گذشته شود.

استفاده از طراحی فلوئنت در برنامه تنظیمات موضوع بسیار هیجان انگیزی است، زیرا که این بخش از مهم ترین قسمت های ویندوز 10 به شمار می رود.

ما انتظار داریم مایکروسافت با توسعه رد استون 4 همچنان به اضافه کردن و گسترش زبان طراحی جدید خود به قسمت های دیگر سیستم عامل ادامه دهد تا ویندوز 10 در تمام بخش ها ظاهری یکسان و مدرن پیدا کند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2157 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,