بدون شک مایکروسافت هولولنز یکی از دستگاه های کم نظیر در دنیای تکنولوژی است که تا کنون در مشاغل مختلفی به کار گرفته شده است. از زمان معرفی این دستگاه، مایکروسافت عرضه آن را به صورت محدود در برخی کشورها آغاز کرد و این هدست رفته رفته در کشورهای بیشتری در دسترس خریداران قرار گرفت. اکنون خبر رسیده که مایکروسافت قصد دارد از امروز 29 کشور اروپایی دیگر را نیز تحت پوشش قرار دهد و هولولنز را در آن ها عرضه کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت امروز اعلام کرد که هولولنز را در 29 بازار دیگر نیز در دسترس خریداران قرار خواهد داد. پیش از این تنها در 10 کشور امکان خرید این هدست واقعیت ترکیبی وجود داشت. این بدان معناست که هولولنز در حال حاضر در 39 بازار در دسترس است و توسعه دهندگان و شرکت های تجاری بیشتری امکان خرید آن را خواهند داشت.

متاسفانه مایکروسافت هنوز هیچ گونه کاهش قیمتی را برای هولولنز اعمال نکرده است، به این معنی که خریداران هنوز هم برای خرید این هدست باید مقدار قابل توجهی پول صرف کنند.

از زمان معرفی این دستگاه در سال 2016، مشاهده این که مشتریان و شرکای ما در سراسر جهان چگونه از هولولنز برای تغییر کسب و کار خود استفاده می کنند، برای ما غرور آفرین بوده است. هولولنز هر روزه برای کمک به همکاری، برقراری ارتباط، تولید و یادگیری در میان مردم مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,