microsoft edge review hero cropped

هنگامی که مایکروسافت از مرورگر اج بر روی ویندوز ۱۰ رونمایی کرد، این شرکت صحبت های زیادی در رابطه با به روز رسانی های یکپارچه ی این مرورگر به میان آورد. در همین راستا همه انتظار داشتند که در ویندوز ۱۰ به روز رسانی های مایکروسافت اج از طریق استور ویندوز صورت بگیرد، ولی این اتفاق هرگز نیفتاد. مایکروسافت در واقع مرورگر اج را با به روز رسانی های ویندوز ۱۰، به روز می کرد، که زیاد مناسب به نظر نمی رسید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این روش انتشار به روز رسانی، یک مسئله ی بزرگ برای مایکروسافت و کاربران اج ایجاد کرده است، به طوری که مرورگر اج هنوز هم از لحاظ ویژگی و امکانات کاملا محدود است و کاربران برای عرضه ی یک به روز رسانی بزرگ برای اج باید مدت زیادی را صبر کنند. برای مثال، مایکروسافت تعدادی ویژگی جدید را در به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ به مرورگر اج خود اضافه کرد – با این حال، اگر این شرکت قادر بود که به روز رسانی ها را از طریق استور ویندوز عرضه کند، برخی از این قابلیت ها می توانست بسیار زودتر در دسترس کاربران اج قرار بگیرد.

در کنفرانس مایکروسافت Ignite 2016، شرکت به صورت بی سر و صدا از برخی از تغییراتی که در نحوه ی به روز رسانی های مایکروسافت اج بر روی ویندوز ۱۰ اعمال خواهد شد رونمایی کرده است (وب سایت Thurrott به آن پی برده است). بر اساس Scott Hanselman، این شرکت انتشار به روز رسانی مایکروسافت اج را از طریق استور ویندوز آغاز خواهد کرد. با این حال، موتور مرورگر اصلی (EdgeHTML)، از طریق Windows Update به روز رسانی خواهد شد. این موضوع اساسا به کاربران اجازه خواهد داد تا از هر گونه مسائل مرتبط با سازگاری اجتناب کنند، در حالی که این فرصت را خواهند داشت که جدیدترین و بهترین ویژگی های مایکروسافت اج را امتحان نمایند. علاوه بر این، اگر کاربران نمی خواهند که EdgeHTML را به روز رسانی کنند، آن ها همچنین قادر می باشند که این کار را از طریق تنظیمات Windows Update انجام دهند.

شما می توانید این ویدیو از Ignite را در ادامه تماشا کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

هنوز مشخص نیست که این قابلیت دقیقا از چه زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت، ولی ما گمان می کنیم که این تغییر در به روز رسانی رد استون ۲ ویندوز ۱۰ اجرایی گردد – البته، ممکن است این ویژگی حتی زودتر از آن نیز فعال شود. با این وجود، این کار یک دستاورد بزرگ برای مایکروسافت اج خواهد بود، به طوری که کاربران قادر خواهند بود که به روز رسانی های مکرری را دریافت کنند و کاربران ویندوز ۱۰ به طور کلی تجربه ی بهتری را کسب کنند.

آیا شما نیز این تغییر در شیوه ی به روز رسانی مرورگر مایکروسافت اج را می پسندید؟

منبع :

MSPOWERUSER

1929 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرشاد بندری
پاسخ دهید جمعه 15 مهر 1395

من یکسال پیش دقیقا همین حرفو زده بودم، از همون اول هم باید اج رو تو استور میذاشت تا تند تند آپدیت بشه و به سرعت مشکلاتش حل بشه

    sadegh
    پاسخ دهید جمعه 15 مهر 1395

    منم همینطور!!
    مشکل واضحی بود و همه جا مطرح شده بود قبل از اینکه ریلیز رسمی بشه ویندوز ۱۰…

هادی
پاسخ دهید جمعه 15 مهر 1395

مایکروسافت هم کشت خودش رو با این آپدیتهای تخمی و بیخاصیتش.عرضه نداره یه سیستم عامل بدون باگ و کاملی رو بده بیرون هر روز آپدیت جدید با کلی باگ جدید و کمترین تغییرات.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,