مایکروسافت درنظر دارد تا به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 یعنی به‌روزرسانی اکتبر 2018 را در ماه آینده به‌صورت رسمی منتشر کند. اکنون برخی شایعات حکایت از آن دارند که مایکروسافت درنظر دارد پس از انتشار این به‌روزرسانی تیم ویندوز را مجددا سازماندهی کرده و تغییرات ساختاری در آن ایجاد کند. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.

برد سمز فردی است که شاید بسیاری از علاقه‎‌مندان به ویندوز 10 و مایکروسافت او رو بشناسند، سمز از جمله افشاکنندگانی است که طی سالهای اخیر، اطلاعات مختلفی در مورد مایکروسافت و تغییرات درونی آن را افشا کرده است. برطبق اظهارات این افشا کننده مشهور، مایکروسافت درنظر دارد پس از انتشار به‌روزرسانی رداستون 5 یا همان به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 تیم ویندوز را مجددا سازماندهی کرده و تغییراتی در آن ایجاد کند.

سمز برای اولین بار این مسئله را اینگونه مطرح کرده است:

اخیرا یکی از افرادی که تاکنون اخبار موثقی را به گوش من رسانده، شنیده‌ام که به احتمال زیاد پس از انتشار به‌روزرسانی رد استون 5 تغییرات سازمانی در تیم ویندوز ایجاد خواهد شد. اجرایی شدن این تغییرات احتمالا در جهت همان تصمیماتی بوده که منجر به خروج تری مایرسون از مایکروسافت و از بین رفتن جایگاه شغلی اون به‌عنوان مدیر بخش ویندوز و دستگاه‌های مایکروسافت شده است.

با توجه به حرکت روزانه کاربران امروزی و نیاز به تمرکز بیشتر روی محصولاتی با همین فلسفه نظیر اَژور و آفیس، احتمالا شاهد کوچکتر شدن تیم ویندوز خواهیم بود. البته این به معنی اخراج کارمندان نیست، در حقیقت به احتمال زیاد شاهد جابجایی درون‌سازمانی در مایکروسافت خواهیم بود.

با توجه به اظهارات سمز احتمالا در فصل پاییز یا ابتدای زمستان شاهد عملی شدن این تغییرات خواهیم بود. این تغییرات درون سازمانی و جابجایی کارمندان امری است که کاملا با سیاست‌های ساتیا نادلا و تمرکز بیشتر به رایانش ابری و دوران پسا ویندوز همخوانی دارد. آنچه که مسلم است ویندوز 10 دیگر به بلوغ خود رسیده و طبیعتا نیاز به تمرکز کمتری از سوی مایکروسافت دارد. در ادامه باید ببینیم این تغییرات درون سازمانی چه تغییراتی در محصولات و در نهایت عملکرد مایکروسافت خواهد داشت.

منبع :

MSPU

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
fgrtg
پاسخ دهید سه شنبه 27 شهریور 1397

اگر core os در کار باشه تیم ویندوز باید بزرگتر و هماهنگ تر بشه

محسن توکلی نیا
پاسخ دهید سه شنبه 27 شهریور 1397

البته یه مورد مهم هست، توسعه Windows Core OS خیلی وقت هست که شروع شده و قرار بود که تو مهر ماه امسال آماده باشه، اما یه مقدار تاخیر خورده، با این شرایط ممکن هست تیم ویندوز در نهایت کوچک بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,