گستردگی مجموعه فعالیت های مایکروسافت باعث شده تا بخش ها مختلف این شرکت از برندی واحد برخوردار نباشند، پس از عرضه ویندوز 10 مایکروسافت کم کم در حال تغییر این وضعیت است و بخش های مختلف خود را به نام واحد مایکروسافت تغییر نام داده است. امروز این شرکت یکی دیگر از بخش های ویندوز را تغییر نام داد. این شرکت نام اپلیکیشن ویندوز استور را به مایکروسافت استور تغییر داده که برای حفظ یکپارچگی برند آن اقدامی مفید است.مایکروسافت امروز به‌روزرسانی جدیدی را برای اینسایدرهای Release Preview منتشر کرده که باعث تغییر نام اپلیکیشن ویندوز استور به مایکروسافت استور شده است. این به‌روزرسانی باعث شده تا علاوه بر تغییر نام اپلیکیشن آیکون آن در منوی استارت و نوار وظیفه تغییر یابد.

این تغییر نام در حال حاضر در میان کاربران اینسایدر در حال آزمایش است و البته تغییر دیگری در کارکرد اپلیکیشن ایجاد نشده است. احتمالا مایکروسافت درنظر دارد تا محتوای دیجیتال بیشتری را در اپلیکیشن استور ویندوز 10 به‌فروش برساند و در نتیجه ترجیح داده تا نام آن را به مایکروسافت استور تغییر دهد.باید اشاره کنیم که در حال حاضر مایکروسافت یک فروشگاه آنلاین با نام مایکروسافت استور در اختیار دارد، که در آن نرم افزار و سخت افزار ساخت این شرکت و شرکا آن عرضه می‌گردد. بنابراین در صورتی که این شرکت انتقال محتوای این فروشگاه را به اپلیکیشن مایکروسافت استور جدید آغاز کند، نباید تعجب کنیم.

این به‌روزرسانی صرفا برای کاربران اینسایدر عرضه شده و با توجه به بازخوردهای آنها در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد، بنابراین امکان تغییر مجدد آن وجود دارد. شخصا این تغییر را اتفاقی مثبت قلمداد می‌کنم. شما این مسئله را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1071 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,