خبرها حاکی از این است که مایکروسافت قصد دارد اپلیکیشن دسکتاپ وان‌نوت را بازنشسته کند و از این به بعد از وان‌نوت برای ویندوز 10 به جای آن استفاده کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ویلیام دورا از مایکروسافت در این مورد چنین گفت:

همراه با انتشار آفیس 2019 که اواخر امسال رخ خواهد داد، اپلیکیشن وان‌نوت برای ویندوز 10 به عنوان اپلیکیشن رسمی وان‌نوت، جایگزین همتای قدیمی خود، وان‌نوت 2016 خواهد شد. این تغییر هم در آفیس 365 و هم در آفیس 2019 اعمال خواهد شد.

اما چرا وان نوت برای ویندوز 10؟ عملکرد و ثبات این اپلیکشن بهبود یافته است و حالا با یک موتور جدید برای همگام‌سازی به‌روز شده است که البته برای اپلیکیشن‌های اندروید، iOS، مک و وب نیز همینطور است. دیگر نیازی نیست تا نگران به‌روز بودن اپلیکیشن باشید چرا که این اپلیکیشن از طریق استور مایکروسافت به‌روز خواهد شد و به ما اجازه می‌دهد تا به‌روز‌رسانی‌ها را ساده‌تر و سریع‌تر از همیشه به دست کاربران برسانیم. در حقیقت در طول یک سال و نیم گذشته و بر اساس بازخورد‌های کاربران، ما بیش از 100 ویژگی جدید به این اپلیکیشن اضافه کرده ایم و از همه متشکریم. این ویژگی‌ها شامل تگ‌ها و همگام‌سازی بهتر با اسناد آفیس است.

با توجه به مسیر طی شده توسط وان‌نوت در Office Suite، این خبر که از طریق شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، چندان هم دور از انتظار نبود. مایکروسافت با این اقدام شک و تردید کاربران برای انتخاب بین یکی از این دو اپلیکیشن را مرتفع کرد. حالا فقط یک اپلیکیشن وجود دارد که ساده‌تر و به نفع همه است.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,