در ۲۹ آوریل قرار است تا مسابقه تنیس خیریه ای در سیاتل برگزار گردد، این مسابقه خیریه که با حضور راجر فدرر اسطوره دنیای تنیس و بیل گیتس اسطوره دنیای فناوری برگزار می گردد با حمایت مالی مایکروسافت همراه خواهد بود.

در ۲۹ آوریل قرار است تا دیدار تنیس بین راجر فدرر و John Isner برگزار گردد، در این مسابقه چهار نفره، بیل گیتس به عنوان هم تیمی فدرر وی را همراهی خواهد گرد، عواید حاصل از این مسابقه به بنیاد خیریه فدرر اختصاص خواهد یافت. بنیاد خیریه فدرر به حمایت از کودکان فقیر و کمک به کشف و بروز استعدادهای آن ها می پردازد. این موسسه خیریه هزینه های تحصیلی کودکان فقیر در شش کشور آفریقایی و سویس را تامین می کند. در حال حاضر بیش از ۲۷۵۰۰۰ کودک از حمایت این موسسه برخوردار هستند و از برنامه های حمایتی آن بهره می برند.

در مورد این مسابقه تنیس فدرر عنوان داشته:

من به قدرت مردم ایمان دارم. همگی می دانیم که تحصیلات مناسب می توانند شرایطی را مهیا کنند تا کودکان آینده خود را در دستان خود بگیرند. برنامه موسسه خیریه من این است تا بتوانیم برای یک میلیون کودک نیازمند تحصیلات مناسب و با کیفیت را تا انتهای سال ۲۰۱۸ مهیا کنیم. مسابقه تنیس آتی مسابقه برای آفریقا نام گرفته ما را در نیل به این هدف یاری خواهد کرد. من از فرصتی که فراهم شده تا بتوانم در کنار بیل گیتس که به نظرم بزرگ ترین خیر دنیا است، بسیار خوشحال هستم.

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم مایکروسافت یکی از حامیان مالی این رویداد است، برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد این مسابقه می توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع :

MSPU

1192 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
™Ashkan
پاسخ دهید یکشنبه 20 فروردین 1396

اونا خیرشون به همه میرسه و به هم القابی مثل بزرگترین خیر دنیا رو میدن ولی تو ایران اسلامی نه تنها کسی کمکی حتی به همشهریش نمیکنه بلکه حق مردم بی زبونم میخورن. واقعا دردناکه! ایشالا روزی برسه که حق مظلوم از ظالم گرفته بشه!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,