کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ مایکروسافت در شهر سیاتل برگزار شد، کنفرانسی که کوهی از امکانات و قابلیت های آتی سرویس ها و محصولات این شرکت را برای توسعه دهندگان تشریح کرد. اما ظاهرا کار ردموندی ها با توسعه دهندگان تازه شروع شده است.

کنفرانس بیلد محلی است تا توسعه دهندگان با برنامه ها و قابلیت های جدیدی که مایکروسافت تدارک دیده است آشنا شوند، این کنفرانس همه ساله در ایالات متحده برگزار می شود، و علی رغم پخش آنلاین این رویداد مهم بسیاری از توسعه دهندگانی که در دیگر نقاط دنیا زندگی می کنند امکان حضور در این کنفرانس را ندارند.

مایکروسافت برای توسعه دهندگانی که در کشورهای دیگر مشغول فعالیت هستند، تدارک ویژه ای دیده است. چرا که این شرکت بنا دارد تا چندی دیگر بار سفر را بر دوش گرفته و از نزدیک با توسعه دهندگانی که در دیگر کشورها ساکن هستند دیدار کند و البته کارگاه های آموزشی را برای آن ها برگزار نماید.

به عبارت دیگر این شرکت در نظر دارد تا کنفرانس بیلد کوچک تری را در نقاط مختلف دنیا در ماه آتی برگزار کند، و اولین مقصد سفر آن ها کشور چین خواهد بود.

لیست کشورهایی که در ماه ژوئن پذیرای تیم مایکروسافت هستند به شرح ذیل است:

  • ۵-۶ ماه ژوئن شهر شانگهای، چین
  • ۸-۹ ماه ژوئن شهر پکن، چین
  • ۱۲ ماه ژوئن شهر مونیخ، آلمان
  • ۱۳-۱۴ ماه ژوئن شهر سئول، کره جنوبی
  • ۱۴-۱۵ ماه ژوئن شهر هلسینکی، فنلاند
  • ۱۹-۲۰ ماه ژوئن شهر ورشو، لهستان
  • ۲۱-۲۲ ماه ژوئن شهر حیدرآباد، هندوستان
  • ۲۹-۳۰ ماه ژوئن شهر سیدنی، استرالیا

همان طور که مشاهده می کنید مایکروسافت در نظر دارد در سال جاری در هر کشور رویدادهای دو روزه ای (به جز در آلمان) برگزار کند، و مطابق روالی که در کنفرانس بیلد در شهر سیاتل دیدیم در روز اول نطق اصلی به همراه کلیات ابزارهایی که این شرکت برای توسعه دهندگان در نظر گرفته است، برگزار خواهد شد، و در روز دوم توسعه دهندگان این فرصت را خواهند داشت تا از نزدیک در جلسات آموزشی شرکت کنند.

 

منبع :

ONMSFT

953 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sahar
پاسخ دهید پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396

خداحافظ ویندوز موبایل ، سلام htc u 11

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,