groups

مایکروسافت در سال ۲۰۱۴ ویژگی Groups را برای آفیس ۳۶۵ اضافه کرد. این ویژگی به کسب و کار ها و سازمان ها اجازه انجام کار های گروهی و توسعه آسان تر پروژه ها را می داد. حال به نظر می رسد که کمپانی در حال توسعه ویژگی مشابهی برای سرویس Outlook در ویندوز ۱۰ موبایل است. مایکروسافت یک صفحه User Voice جدید با نام Outlook Groups ایجاد کرده که بر این موضوع صحّه می گذارد.

ایجاد صفحه صدای کاربر Outlook Groups نشان می دهد که کمپانی در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای ویندوز فون است که احتمالا در قالب یک اپلیکیشن ارایه خواهد شد. این صفحه به رسم دیگر صفحات صدای کاربر، پذیرای پیشنهادات و ایده ها خواهد بود.

در حال حاضر مشحص نیست Outlook Groups یا اپلیکیشنی که برای ویندوز فون ارایه خواهد شد، چیزی شبیه به اپلیکیشن Groups آفیس ۳۶۵ خواهد بود یا عملکرد جداگانه ای خواهد داشت. در رویداد Dreamforce ساتیا نادلا در مورد این اپلیکیشن هم صحبت کرده و حتی آن را در ویندوز ۱۰ موبایل اجرا کرده و نشان داده است که در ویدیوی زیر می توانید آن را تماشا کنید:

لینک دانلود

با این که تضمینی نیست اما احتمالا اپلیکیشن groups ویندوز فون هم مشابه همان چیزی خواهد بود که ساتیا نادلا در ویندوز ۱۰ موبایل با آن کار می کرد. در حال حاضر اصلا مشخص نیست که این اپلیکیشن چه زمانی برای ویندوزفون منتشر خواهد شد ولی آنچه روشن است،جذابیت و کارآمد بودن آن به ویژه برای سازمان ها و کسب و کار ها، می باشد.

شما چه نظری در مورد این اپلیکیشن دارید؟

منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
آرمان
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

به نظر خوب میاد
کاش اینقدر که به کسبه اهمیت میداد به مردم عادی هم توجه میکرد

behzad
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

اول!

عشق == لومیا 925
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

دوم!

مجتبی
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

سوووووووووووووووووووم

mosmar
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

این بچه بازیا چیه؟!!!! اول دوم سوم… سایتو خراب نکنین
بچه های اینسایدر لطفا درخواست بدین به کرتانا زبان فارسی اضافه بشه. tnx

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,