مدت‌هاست که در مایکروسافت بحث در مورد نحوه‌ی نمایش تبلیغات گاهاً آذار دهنده در قسمت‌های مختلف ویندوز 10 از جمله منوی استارت و اکشن سنتر ادامه دارد. اما اکنون این شرکت پا را از این نیز فراتر گذاشته و شروع به نمایش تبلیغات در سایر سیستم عامل‌‌ها کرده است. با وینفون همراه باشید.

به گزارش وب سایت AndroidPolice، مایکروسافت از طریق منوی اشتراک گذاری اندروید، شروع به نمایش لینک نصب برنامه‌هایی که در دستگاه شما نصب نیستند کرده است.به عنوان مثال در اسکرین شات بالا مشاهده می‌کنید که OneDrive روی این دستگاه نصب نیست، اما لینک دانلود آن توسط برنامه‌ی Your Phone ایجاد شده است. با لمس این گزینه، ابتدا برنامه‌ی Your Phone برای اشتراک گذاری باز می‌شود و سپس به فهرست OneDrive در فروشگاه Google Play هدایت می‌شوید.

این مشکل حداقل از ۶ ماه قبل پابرجا بوده است. وب سایت The Verge به شلوغ بودن بیش از حد منوی اشتراک گذاری اندروید اشاره می‌کند. اما سایر شرکت‌ها از روش مایکرسافت استفاده نکردند. اگر آن‌ها نیز راه مایکروسافت را در پیش می‌گرفتند، اوضاع از این نیز بدتر می‌شد.

نظر شما چیست؟ به نظر شما مایکروسافت پا را از گلیم خود درازتر کرده است؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mh R
پاسخ دهید سه شنبه 18 تیر 1398

ن خب وقتی گوگل چندین ساله توی مرورگرامون هی میگه کروم رو نصب کنین، چیزه غیر عادیی نیست

Hooman
پاسخ دهید سه شنبه 18 تیر 1398

بنظرم جاي خوبي رو انتخاب كرده چون زياد تو ديد و آزاد دهنده نيست، اون منو هم به قدر كافي شلوغ هست😅 حالا يكي دو تا ايكون اينور اونور چندان مهم نيست…

ولي جداي از همه چيز، واس اون منوي اشتراك گذاري چي كار ميشه كرد؟!
خودم از شلوغي زيادش راضي نيستم ولي خب هيچ ايده ام ندارم، مثلا بگم كاش اينجوري ميكردن بهتر ميشد… شايد اگر امكان داشت بعضياشو كم كرد و چيدمانشو بر اساس سليقه درست كرد يكم اوضاعش بهتر ميشد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,