۶-october-event-5

آیا شما هم یکی از علاقه مندان به محصولات مایکروسافت هستید؟ اگر نیستید حتما به دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید که وب سایت وینفون را دنبال می کنید. اما مطمئنا پس از کنفرانس سه شنبه، هیجانی هر چند کوچک در دل شما به خاطر این رونمایی ها و فناوری هایی که به دنیای ما آمده اند ایجاد شده است. شاید باورتان نشود، اما در ساعات پس از کنفرانس، دشمنان قسم خورده ی مایکروسافت نیز لب به تحسین از ردموندی ها گشوده اند!

سال ها بود که این چنین علاقه ای را به مایکروسافت ندیده بودیم. دوران بالمر که خیلی ها از آن دل خوشی ندارند، باعث شده بود تا بسیاری از خبرنگاران و تحلیل گران، از مایکروسافت خوششان نیاید و منتظر یک شگفتی برای آشتی با آن ها باشند. مایکروسافت روز گذشته اولین کنفرانس اختصاصی خود برای رونمایی از دستگاه های جدید خود را برگزار کرد. این مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار شد و محصولات جدید در هماهنگی با سخت افزار، هیجان علاقه مندان به فناوری را به دنبال داشته است. نویسنده ی منتقد به مایکروسافت سایت The Verge، در گوشه ای از مطالب خود می نویسد:

لعنتی! کنفرانس روز سه شنبه یکی از هیجان انگیز ترین و جالب ترین رویداد هایی بود که در چند سال اخیر دیده بودم. حتی تمام صنعت فناوری نیز در سال های اخیر نتوانسته بودند این چنین شور و تحرکی را ایجاد کنند. رویداد ۶ اکتبر مایکروسافت، به عنوان یک نمونه در خصوص چگونگی تبدیل دوران سرد و سخت تکنولوژی، به دوران گرم و لذت بخش در تاریخ ثبت خواهد شد. همه ی این ها در کم تر از دو ساعت اتفاق افتاد.

حتما شما هم به خاطر دارید که چند هفته ی پیش، اپل کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار کرد و در آن از آیپد پرو و آیفون های جدید خود رونمایی کرد. در همان زمان که انتقادات از اپل بالا گرفته بود، چیزی را از این شرکت یاد گرفتیم و از آن به عنوان یکی از عوامل موفقیت اپل در فروش محصولاتش یاد کردیم. اگر به خاطر داشته باشید، در مطلب “اپل و مایکروسافت چه چیز هایی را از یکدیگر الگو می گیرند؟” به نقاط قوت و ضعف مایکروسافت اشاره کردیم و گفتیم که مایکروسافت باید در چه مواردی بهتر عمل کند تا به موفقیت دست پیدا کند.

محصول عالی + ارائه ی عالی + تبلیغات عالی = موفقیت

خیلی جالب است که درست پس از انتشار این مقاله، تمام مواردی که دوست داشتم در کنفرانس بعدی مایکروسافت ببینم، به طرز بسیار ماهرانه ای رعایت شده بود و این موجب شگفتی من شد. مایکروسافت محصولات بسیار خوبی می سازد، اما همواره در دو مورد “ارائه ی عالی” و “تبلیغات عالی” چندان عالی عمل نکرده، جایی که اپل، بیش ترین مهارت را در این زمینه پیدا کرده و می تواند یک فناوری تصاویر زنده ی نوکیا که چندین سال است در گوشی های ویندوز فونی وجود دارد را طوری معرفی کند تا چندین روز وب سایت های مختلف از آن به عنوان انقلاب در عکاسی یاد کنند. اما مایکروسافت در این کنفرانس کاری کرد که نظر منفی ترین افراد نیز به این شرکت تغییر کند. پس چه چیز تغییر کرده بود؟

بهتر است بگوییم، همه چیز! مایکروسافت به جزییات و تمام نکاتی که دوست داشتیم در این سال ها به آن توجه کند، توجه کرده بود؛ از انتخاب مجریان مراسم تا تصاویر پس زمینه و موسیقیو حتی فیلم برداری و نحوه ی تشویق حضار، همگی ۱۸۰ درجه با گذشته فرق کرده بود. این نشان می دهد مایکروسافت دومین کلید موفقیت خود را نیز پیدا کرده و آن را به بهترین شکل ممکن به اجرا درآورده است. در ادامه به برخی از این تغییرات به صورت خلاصه اشاره می کنیم.

نحوه ی انتخاب مجریان

ارائه دهندگان یک کنفرانس مطبوعاتی، یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یک کنفرانس است. اپل در این خصوص تجربه ی فراوانی کسب کرده و افرادی را انتخاب می کند که بهترین اجرا را می توانند داشته باشند. مایکروسافت شب گذشته چند تغییر بزرگ داشت. یکی از بزرگ ترین تغییراتی که در وبلاگ نویسی زنده نیز به آن اشاره کردیم، غیبت جو بلفیوری بود. جالب است بدانید روز قبل از کنفرانس، در یکی از مطالب سایت مایکروسافت، نام جو بلفیوری به عنوان یکی از ارائه دهندگان درج شده بود. یکی دیگر از غایبان این کنفرانس، الکس کیپمن، سرپرست بخش هالولنز بود، در حالی که هالولنز نیز بر روی صحنه اجرا داشت.

پانوس پانای، معاون بخش دستگاه های مایکروسافت
پانوس پانای، معاون بخش دستگاه های مایکروسافت

مایکروسافت به درستی بازخورد خبرنگاران از افرادی که بر روی صحنه می آمدند را ارزیابی کرده بود و بهترین افراد را در این کنفرانس بر روی صحنه آورد. یکی از بهترین تغییرات، حضور پانوس پانای، مدیر بخش دستگاه های مایکروسافت بود که کار معرفی لومیا های جدید، سرفس پرو ۴ و سرفس بوک را انجام داد و در خصوص مهندسی آن صحبت کرد. پانوس به عنوان یکی از مغز های متفکر سرفس پرو ۳ شناخته می شود و همه ی خبرنگاران، برای او احترام خاصی قائل هستند و به او توجه زیادی می کنند. اینکه او بر روی صحنه با چهره ای جدی، و کاملا قاطع در خصوص مهندسی که بر روی لومیا ها و سرفس ها انجام داده است صحبت می کند، و هر از گاهی با لحن جدی، شوخی هم می کند، چیزیست که خبرنگاران عاشق آن هستند و همگی شیفته ی آن شدند. یکی دیگر از منتقدان مایکروسافت، یعنی T.C. Sottek از سایت ورج، نیز که به تازگی رنگ عوض کرده است، در وصف این تغییر می نویسد:

… اما سوپرایز بزرگ تر در مورد مایکروسافت، این است که این شرکت بالاخره یاد گرفته که چگونه یک کنفرانس را به خوبی برگزار کند. این کار به لطف پانوس پانای، معاون مایکروسافت در بخش دستگاه ها صورت گرفته است. حتی با وجود اینکه او گاهی مانند فروشندگان خودرو، به قدرت واقعی یک محصول، همچون قلم سرفس اشاره می کرد و انتظار تشویق داشت، اما باز هم زمانی که نوبت به معرفی محصولات خارق العاده ی مایکروسافت رسید، او واقعا درخشید، و من تقریبا فراموش کردم که در حال تماشای کنفرانس مایکروسافت هستم!

راستش را بخواهید، خود ما هم از دیدن ارائه ی پانای، بسیار شگفت زده شدیم. حتی من برای لحظاتی، یاد ارائه های به یاد ماندنی استیو جابز فقید افتادم. به نظر می رسد مایکروسافت نیز ارائه دهنده ی فوق العاده ی خود را پیدا کرده است. زبان بدن (Body Language)، و تغییر در تن صدا های پانوس که مدام شاهدش بودیم و اصرار او بر برخی ویژگی ها با تکرار چندین و چند باره ی یک جمله، باعث می شد تا خبرنگاران به خود بیایند و واقعا متوجه شوند او دارد در چه مورد صحبت می کنند و این فناوری ها واقعا جالب هستند. همچنین در خصوص دیگر ارائه کنندگان این مراسم نیز نکات بسیار جالبی وجود دارد که برای جلوگیری از طولانی شدن مطلب، از اشاره به آن ها خودداری می کنیم.

۶-october-event-screens

تصاویر پس زمینه ی صحنه

داریم در خصوص جزییاتی صحبت می کنیم که شاید در حالت عادی به آن ها توجه نکنید، اما تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب دارند. یکی از مهم ترین چیز هایی که در برگزاری یک کنفرانس نقش دارد، تصویر پس زمینه ی کنفرانس است، جایی که مجریان بر روی سن می آیند و صحبت می کنند و محصولات خود را نمایش می دهند. یک تصویر یا رنگ پس زمینه ی مناسب، می تواند کمک کند تا فرد بر روی سن به خوبی جلوه کند و توجه تماشاچیان به محصولی که در حال معرفی است جلب شود. ضمن اینکه زیبایی و یکپارچگی را نیز نباید از یاد ببریم.

در کنفرانس های قبلی مایکروسافت، شاهد تصاویر پس زمینه ی نامناسب و کاملا به هم ریخته بودیم. منظور من این است که تصاویر به نمایش در آمده در طول کنفرانس و رنگی که برای پشت سر سن در نظر گرفته شده بود، کاملا با هم متفاوت بود و هیچ هماهنگی با یکدیگر نداشتند. حال می بینیم که مایکروسافت به این موضوع به خوبی توجه کرده و در این کنفرانس، شاهد یکپارچگی یک طیف رنگ خاکستری تیره بر روی سن بودیم که باعث می شد محصولات و فرد روی سن، به خوبی دیده شوند، ضمن اینکه تصاویر محصول نیز با نظم زیبایی، بر روی صفحه نمایش نشان داده می شد. به این تصاویر نگاه کنید تا متوجه منظورمان شوید:

۶-october-event-10 ۶-october-event-17

نحوه ی تشویق حضار

کنفرانس های اپل را قبلا دیده اید؟ از گذشته ما شاهد تشویق بی حد و وصف حضار کنفرانس های اپل بوده ایم، طوری که افرادی که تحت تاثیر محصولات نیز قرار نگرفته اند، تحت تاثیر قرار می گیرند و از کنفرانس لذت می برند. معمولا طرفداران یک شرکت هستند که چنین جوی را در سال کنفرانس ایجاد می کنند. چنین شور و حالی را در کنفرانس های مایکروسافت هم دیده ایم، اما نه در کنفرانس های معمول این شرکت، بلکه در کنفرانس های اکس باکس، خصوصا کنفرانس اکس باکس در نمایشگاه E3 شاهد چنین جوی از سوی تماشاچیان بوده ایم.

سال گذشته زمانی که مایکروسافت از هالولنز در کنفرانس ویندوز ۱۰ خود رونمایی کرد، بسیار هیجان زده شدیم و تازه متوجه شگفت انگیز بودن این محصول شدیم، اما زمانی که به خبرنگاران بی حال حاضر در کنفرانس نگاه کردیم که تک و توک دست می زدند و آن تشویقی که شایسته ی این محصول بود را انجام نمی دادند، کمی در ذوق خودمان، و البته الکس کیپمن بیچاره که در حال رونمایی این محصول بود خورد.

قبل از این کنفرانس نیز من نگران همین مسئله ی کلیدی بودم، اما به نظر می رسید این بار مایکروسافت متوجه این موضوع شده بود و جمعیت بیش تری در سال حضور داشتند که به واقع از رونمایی از محصولات جالبی همچون سرفس بوک، بسیار هیجان زده می شدند و حتی زمانی که مشخص شد این محصول از کیبورد خودش جدا می شود، ایستادند و سپس تشویق کردند. همین عامل به ظاهر ساده، دیگر خبرنگاران که چشم و گوش کاربران هستند را تحت تاثیر قرار می دهد و آن ها را متوجه می کند که واکنش واقعی یک کاربر (یا حتی خبرنگار) نسبت به این محصولات چیست.

تشویق ایستاده ی حضار
تشویق ایستاده ی حضار

جمع بندی

سه موردی که در بالای مقاله اشاره کردیم، جزو مهم ترین و موثر ترین نکاتی بود که اشاره ی کامل به آن ها را لازم دانستیم. اما قطعا موارد دیگری همچون فیلم برداری بسیار حرفه ای تر برای پخش زنده، نورپردازی مراسم و سالن معرفی محصولات جدید، استفاده ی بیش تر از چوپ یا طرح چوب در بیش تر قسمت های سالن کنفرانس یا سالن محصولات (چوب حس اعتماد را القا می کند)، موسیقی پس زمینه ی فوق العاده در بخشی هایی از مراسم و ویدیو های تبلیغاتی با کیفیت تر و … د برگزاری یک کنفرانس بسیار موثر تر تاثیر داشتند.

حتی سرفس بوک، با وجود قدرت و و فناوری های فوق العاده، می توانست یک ریسک محسوب شود و ارائه ی نامناسب آن، موجب شکست آن شود، اما ارائه ی فوق العاده پانای برای معرفی این محصول، آن قدر همه را تحت تاثیر قرار داد که هر جا سرک می کشیم، تعریف و تحسین خبرنگاران را از این محصول می بینیم. خبرنگارانی که هر کدام یک پا کارشناس شده اند! همین ارائه ی خوب حال باعث شده تا مایکروسافت یک قدم جلوتر از رقبا بیافتد و کاربران این محصولات را بپسندند.

حال جای مایکروسافت و اپل عوض شده است. اپل متهم به کپی کاری و یکنواخت شدن می شود و در عوض مایکروسافت در حال تبدیل شدن به شرکتی است که همه عاشق آن می شوند. نویسنده ی سایت ورج در این خصوص می نویسد:

در حالی که اپل در حال تبدیل شدن به یک شرکت تیره و تار مسلط به بازار است {نویسنده آن را به جوک های بی مزه ی پدر تشبیه می کند که همگی مجبور به خندیدن به آن هستند}، مایکروسافت در مقابل در حال ساختن محصولات بسیار فوق العاده ای است که شما باید به آن ها توجه کنید. یک ارائه ی تر و تمیز و منظم، مانند تنفس کردن در هوای تازه است، اما یک محصول مطمئن حتی از آن نیز بهتر است.

با همه ی این ها، به نظر من مایکروسافت دو سوم راه خود برای موفقیت را به خوبی طی کرده است. محصول عالی + ارائه ی عالی این دو سوم را تشکیل می دهند. مرحله ی سومی که مایکروسافت باید آن را نیز عالی انجام دهد، سرمایه گذاری عظیم برای تبلیغات است. هر چند این ارائه نیز بخشی از این تبلیغات محسوب می شود که می توانیم آن را عالی ارزیابی کنیم، اما هنوز در خصوص دیگر بخش های تبلیغات شک داریم. این بخش از راه موفقیت مایکروسافت در آینده مشخص می شود. اما تا به اینجا، به نظر می رسد مسیری که ساتیا نادلا برای موفقیت ویندوز ۱۰ و مایکروسافت ترسیم کرده، به خوبی طی شده است. این مسیر چیست؟ ساتیا نادلا این مسیر را این گونه توضیح می دهد:

ما کاری می کنیم تا مردم ویندوز را ببینند، آن را انتخاب کنند و سپس آن را دوست داشته باشند.

اگر فکر می کنید این نظریات، کاملا متعصبانه و طرفدارانه نوشته شده است؛ کافیست چشمان خود را بشویید و کمی در دنیای اینترنت، در توییتر، در فیسوک، وب سایت های مطرح فناوری و نظرات کارشناسان خبره و برجسته سرک بکشید، تا دیدگاه آنان را نیز ببینید. مطمئنا نظر شما نیز تغییر خواهد کرد.

با همه ی این توصیفات، شاید شما هم کنجکاو شده اید تا کنفرانس را دوباره تماشا کنید و به این نکات دقت بیش تری کنید. برای مشاهده ی کامل کنفرانس روز سه شنبه، می توانید اینجا کلیک کنید و اگر دارای اینترنت پر سرعت نیستید یا ترجیح می دهید خلاصه ای از کنفرانس را تماشا کنید، پیشنهاد می کنیم خلاصه ی ۹ دقیقه ای کنفرانس روز سه شنبه ی مایکروسافت را در ویدیوی زیر تماشا کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت معمولیدانلود ویدیو با کیفیت HD

نظر شما در مورد عملکرد مایکروسافت در کنفرانس ۱۴ مهر چیست؟ آیا شما هم به این نکات و موارد اشاره شده دقت کرده بودید؟ نظرات خود را با کاربران وینفون در میان بگذارید.

منبع : وینفون
982 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
pouya
💔 166 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

خیلی بزرگش میکنید !!!!! چیکار کرد مگه ؟؟؟؟ یه لومیا زشت معرفی کرد ؟
ولی از سرفیس هاش راضی ام

  جواد رنجبر
  💔 4 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  دنیا دهنش وا مونده اونوقت شما میگی چیکار کرد؟؟؟!! چه خوب تو متن جوابت رو دادند..
  اگر فکر می کنید این نظریات، کاملا متعصبانه و طرفدارانه نوشته شده است و کافیست چشمان خود را بشویید و کمی در دنیای اینترنت، در توییتر، در فیسوک، وب سایت های مطرح فناوری و نظرات کارشناسان خبره و برجسته سرک بکشید، تا دیدگاه آنان را نیز ببینید. مطمئنا نظر شما نیز تغییر خواهد کرد.
  نظر تو محترمه برام اما از نظر خیلی ها زشت که نبود هیچ،خیلی هم شیک و زیبا بود.
  ایشالا سرفس فون هم بیاد خانواده سرفس کامل بشه.
  سرفس بوک،،سرفس پرو ۴،،دو پرچم دار،،هلولنز،،ایکس باکس،،مایکروسافت بند ۲..
  دیگه باید چیکار میکرد تا تحسین بشه؟؟؟!
  در همه ی موارد هم نوآوری داشت

   sadegh
   💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   آقا اصلا قبول!! زشته!! آیا فناوری های فوق العاده ای که داره هم نباید دید!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   امیر حافطی
   💔 30 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   سلام
   به عقیده ی من کنفرانس سال پیش درخشان تر بود و نشون داد که مایکروسافت برای فتح بازار مصمم تره.
   به عقیده ی من کنفرانس مهر امسال خیلی هوشمندانه طراحی شده بود. از یک طرف با لو دادن تصاویر گوشی ها، مایکروسافت برنامه ی خودش رو بر اساس نظرات منفی کاربران طراحی کرد و حتا برای کنفرانس چند قاب پشتی در نظر گرفت که معلوم نیست به چه صورت قراره به دست کاربران برسه.
   در مورد سرفیس کار جدیدی نکرد. فقط من بابت نبود سیستم تشخیص چهره اینتل روی سرفیس ناامید شدم.
   در مورد مایکروسافت بند۲، خب همینی بود که انتظار می رفت و چیز جدید، یا چیز خارق العاده ای نبود که دهن کسی باز بمونه
   چیزی که در مورد هولو لنز دیده شد، چیزیه که سال ها براش برنامه ریزی میشه. فقط مایکروسافت داره قوی تر کار میکنه و خوشحالم بابت این موضوع. فقط هنوز راه زیادی داره که به یک وسیله مشابه گوشی های موبایل تبدیل بشه.
   در مورد سرفیس بوک باید بگم که طراحی یک دسکتاپ قوی همه فن حریف برای همه ی کارهای مهندسی و فنی و هنری کار تازه ای نیست، اما کاری که مایکروسافت کرد، هنوز ابتدای راهه و مطمئنا نسخه های بعدی با توجه به نظرات کاربران و اصلاحات انجام شده خیلی بهتر خواهد بود. می تونم بگم که دستگاه ایرادهای زیادی داشت که به زودی رفع میشه و نسخه ی دوم خیلی بهتر خواهد بود.
   در مورد گوشی ها صحبت نمی کنم، نظراتم رو نوشتم، اما باید به دوستان بگم که گوشی ها چیز تازه ای نداشت که کسی بخواد بخاطرشون هیجان زده بشه. همه ی این امکانات رو میشه روی گوشی ال جی و سونی و سامسونگ هم پیدا کرد. توی مشخصات گوشی آیریس ذکر شده بود که متاسفانه به دلیل آماده نبودن مایکروسافت به این ویژگی اشاره ای نکرد و میشه گفت که در واقع این گوشی ها هنوز این ویژگی رو ندارن چون ویژگی کوچکی نیست که مایکروسافت بخواد از بیان اونها در کنفرانس صرف نظر کنه. مثلا مایکروسافت به فیلم برداری سریع ۴K اشاره کرد، اما به ویندوز هلو روی گوشی اشاره نکرد که نشون میده از این خبرها فعلا نیست!!!
   پس در گوشی، در بند و در سرفیس پرو چیز تازه ای ندیدیم. کانتینیوم هنوز منو متقاعد نکرده که بخوام بخاطرش یک گوشی ویندوزی بخرم، اما سرفیس بوک دوست داشتنی بود و از حق نگذریم، سرفیس پرو هنوز بهترین هایبرید بازاره و با اختلاف زیادی اوله!

    علی گلشن
    💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

    امیر جان ویندوز هلو روی پرچمداران وجود داره و در کنفرانس هم جلو حضار تست شد و کار کرد.

     امیر حافظی
     💔 1 پاسخ دهید جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴

     به صورت ضمنی اشاره کرد. اما در اسکرین پشت سرش این موضوع شرح داده نشد و در مورد چزییات حرفی به میون نیومد

  Sina
  💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  بچه ها من بدجور به دلم افتاده که در کنفرانس سال آینده مایکروسافت ما شاهد اضافه شدن یک دیوایس جدید به خانواده سرفیس ها خواهیم بود !!
  یا سرفیس فون و یا سرفیس واچ !!
  نظر شما چیه دوستان ؟

   Sina
   💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   مثلا سوپرایز کردن تماشا کننده ها با رونمایی از سرفیس فون همراه با تاچ سه بعدی و کاشی های تعاملی یا سرفیس واچ همرا با ویندوز ده اشیا و یا یه چیز دهن پر کن که لیاقت اضافه کردن پیشوند سرفیس رو داشته باشه !

    جواد رنجبر
    💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

    صد در صد در افکار مایکروسافت این پروژه هست اما بستگی به موفقیت امثال ویندوز ۱۰ موبایل و پرچم داران داره

  مهران
  💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  من نمیدونم چه ترسی افتاده تو جون اپلی ها و هنگرویدی ها که میان این مزخرفات رو مینویسن.پویا جون از اسکنر عنبیه و مایع خنک کننده و بهترین دوربین بین موبایلها و مدرن ترین لرزشگیر و فلش سه گانه برای عکاسی خارق العاده و قابلیت تعویض قاب و باطری و اتصال هارد و شارژ سریع و شارژ وایرلس و… اینارو نمیگم فقط دایرکت ایکس ۱۲ و کوانتینیوم کافیه همه گوشی اسباب بازیها رو زمین بزنه.یه کامپیوتر و کنسول جیبی 🙂 ضمن اینکه از نظر منو خیلیهام خیلی خوشگله.راستی ۹۵۰ ایکس ال ۱۶۵ گرم با صفحه ۵.۷ اینچی بعد آیفون ۶ پلاس با صفحه ۵.۵ وزنش نزدیک ۲۰۰ گرم و ابعاد بزرگتر! به قدرت مایکی ایمان بیار داداشم

sadra
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

Good job 👍 👍 👍

akbar
💔 5 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

کنفرانس کامل ویدیویی نداره

  علی گلشن
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  چرا دوست عزیز داره. توی متن هم نوشتیم، لینکش رو هم گذاشتیم.

محسن حیدری
💔 59 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

مایکروسافت با نگاهی عمیق و الهام گیرانه از اپل خوب عمل کرد
چون ککارهای اپل معمولا مرجع و معیار بقیه میشند
حتی با وجود عالی بودن سرفیس بوک ،سعی کردند بگند از اپل بهتره ،در حالی که شاید بهترینه و این نشون دهنده بزرگ بودن اپله

اسمش هم که الهام گرفته از مک بوک

  محسن حیدری
  💔 38 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  اما از هیجان صحنه که بگذریم و به عمل برسیم در حوزه موبایل ،تاکید میکنم موبایل
  دچار یاس و ناامیدی زیادی میشویم
  چون هیجان صحنه باعث بالا رفتن انتظار میشه ،و محصولات نه چندان عالی ،پارادوکس نفرت برانگیز در کاربر به وجود میارن
  همونطوری که قول اعمال نظر کاربرا در سیستم عامل داده شد
  در اون روز همه خوشحال شدند ،اما حتی گرافیک و هارمونیه سیستم عامل بهتر نشد

   جواد رنجبر
   💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   گرافیک و هارمونی سیستم عامل هم قرار نبود تو اون روز بهتر بشه.
   همونطوری که ساتیا گفت هنوز کار داره

  جواد رنجبر
  💔 3 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  محسن جان برعکس! به اپل یاد داد کنفرانس موفق یعنی چی!
  خداییش در مورد هرچی میخوای بد بگو درمورد شاهکار مایکروسافت یعنی سرفس بوک بد قضاوت نکن! الهام نگرفته محسن جان تو خود کنفرانس هم مستقیم بهش اشاره کرد که ازش برتره،،اسم گذاری این چنینی با بیان علنی مایکروسافت در کنفرانس یعنی آماده رقابت مستقیم و رو در رو..
  اپل از اسم سرفس پرو ۳ الهام گرفت و خواست باهاش رقابت کنه اما انقدر غرور بی جهت داشت که حاضر نشد حرفی از سرفس بزنه گرچه با اومدن سرفس پرو ۴ آیپد پرو توان رقابت رو نداره

   محسن حیدری
   💔 18 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   متنی که نوشتم یکبار شمرده شمرده بخون
   از سرفیس بوک تعریف هم کردم
   اما فراموش نکن تو متن هم اشاره شد کنفرانسی به خوبی کنفرانسای اپل

    جواد رنجبر
    💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

    اپل کنفرانس خوبی رو (مثل همیشه) برگزار کرد اما یک کنفرانس فقط به همون روز ختم نمیشه به نظرم،آیفون های جدید خوبی کنفرانس رو به حاشیه کشوندن اخیرا..

  -Arash-
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  کلمه ی “نوت بوک” اختراع اپله که هرکی ته اسم محصولش بوک بزاره از اپل الهام گرفته؟!!!!؟!

محسن
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

سلام.
فوق العاده هست مایکروسافت
کنفرانس مایکروسافت تحسین دوست و دشمن را در برداشته است

مسعود بیرجندی
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

من از همین وبسایت به صورت زنده کنفرانس را دنبال کردم و خداییش لذت بردم مخصوصا صحنه ای که صفه نمایش سرفیس بوک را جدا کرد و همه پا شدن دست زدن. خیلی لذت بخش بود خدایی

احمدرضا
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

من واقعا از این پسره خوشم میاد پانای پاناس فوق العادست یعنی کرکترش و شخصیتش جدی، شوخ هستش و اینکه واقعا عالی اجرا کرد و معرفی فوق العاده ای داشت دمش گرم شوخی های باحالی هم میکرد تو اجراش :)))

surface
💔 15 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

خداییش دکمه های نرم افزاری افتضاحه ینی تنها چیزیه که هیچ جوره تو کتم نمیره

  Sina
  💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  یه نگا به دور و اطراف بندازید چشماتونو باز کنید و پرچمدارای رقیبو خوب نظاره کنید !! چه میبینید ؟ بله دکمه های نرم افزاری !!!
  Lg g4 – htc m9 – nexus – Xperia z5
  حتی به نسل های قبلشون هم نگاهی باندازید !!

arrow
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

آقای گلشن چجوری میشه کنفرانس رو دانلود کرد؟؟

  علی گلشن
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  عزیز متاسفانه قابل دانلود نیست. البته فیلم های ضبط شده ای از روی صفحه نمایش در یوتیوب وجود دارن که کیفیت مناسبی ندارن و وقفه های زیادی دارن.

   arrow
   💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   با تشکر از پاسخگویی.

  سیدعلی فلاح
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴

  https://www.youtube.com/watch?v=JsiHVmVoefg

sajadak
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

از اونجایی که حوصله ندارم زیاد تایپ کنم فقط همینو میگم که مایکروسافت بلاخره زهر خودشو ریخت

saber
💔 32 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

من کاری با ویندوز۱۰پی سی و هالولنز واکس باکس و سرفیس ها و نوت بوک جدید ماکرو ندارم الحق انصاف در این زمینه ها بسیار موفق بود اما توجه داشته باشید که در ویندوز۱۰موبایل و کلا بخش موبایل نمره قابل قبولی نخواهد گرفت.هی می گفت منتظر شاهکار باشید و لی نه تنها که شاهکاری در بخش موبایل ندیدیم بلکه مثل زمانی که سامسونگ تو پلاستیک و طراحی بدش همه رو نارحت کرده بود دچار شده و از همه مهمتره ویندوز ده موبایل که واقعا هیچ تغیر گرافیکی در ظاهر رابط کاربری هم چنین به قول دوستان نوتیفیکیشن شیشه ای هم چنین تنظیمات منظم و ساده تر،اضافه کردن otgهم چنین کورتانا به همه زبان ها و استور قوی تر و نرم افزارهای کاربردی ترو گرافیکی تررو که چیزهای ساده ای هم هستن بعد دو سه سال هنوز یک معضل شده که نمی تونه درست کنه من هنوز هم نظرات افراد متعصب مثل جواد رنجبر که هنوز بعد محصولات بخش موبایل هنوز هم توجیح رو بر انتقاد از ماکرو برنمی داره. خواهشا جواد جان دست از متعصب بودن بردار و واقعیت رو ببین

  محسن حیدری
  💔 20 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  دمت گرم چه عجب یکی حرفای منو زد
  در اصل بگم حرف حساب ،چیزی که کل دنیا میگن
  حتی مایکروسافت هم قبول داره
  شرکتی که سرفیس خلق میکنه در طراحی یه سوپر فون ناتوانه؟نه

  قضیه اینه که میدونه فعلا در باب موبایل موفق نیست و سرمایه زیادی براش گذاشتن مساویه زمین خوردنه
  الان با معرفی دو گوشی خوب در ظاهر و عالی در سخت افزار قصد عرض اندام و معرفی سیستم عاملشو داره به امید جذب توسعه دهندگان
  قول میدم اگه کمی بوی موفیقت بگیره،شاهد معرفیه یه سوپرفون از مایکروسافتیم
  اما کدوم شرکتی در شرایط کنونی مایکروسافت حاضر اوج خلاقیتشو تحویل نخریدن تو بازار بده ،و الگویی بشه برا کپی کارایی که طراحی عالی بلد نیستن

   محسن حیدری
   💔 14 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   پ ن: اگه مایکروسافت طراحی ای عالی انجام میداد و دیده نمیشد ،فقط طرح زیباش خوراک کپی کاریی نظیر سامسونگ بود و گوشیش نصیب انبارها

   saber
   💔 13 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   خواهش می کنم محسن جان واقعیت هم همینه اگه شما حرف های کارشناسان حوضه تکنولوژی رو نگاه کنید دقیقا به جز بخش موبایل از بقیه بخش های دیگه تجلیل و احسنت و شگفت زده شدن و کمتر یا با حس دوگانه به بخش موبایل توجه کردن

  جواد رنجبر
  💔 10 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  نمیخواستم جوابت رو بدم اما آخرشو خراب کردی…
  دوست من پلاستیک نه،،پلی کربنات!!!!!!!
  در ضمن اعلام شد که قاب های با جنس های دیگر ساخته شدند و این یعنی یک برگ برنده،،پس نمیتونی بگی تو (پلاستیک!!!) گیر کرده.
  وای فای دایرکت که اومد،otg هم که تایید شد.
  موبایل های روز کنفرانس بسیار قدرتمند بودن،،چطور میتونی بگی ضعیف عمل کرده؟؟!!
  سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل هم نسبت به ۸.۱ بسیار کارآمدتر و زیبا تر شده و ویژگی های خوبی بهش اضافه شده و (خواهد شد) قرار نیست یک شبه استور غنی بشه که برادر من!! داره پیشرفت میکنه و نسبت به گذشته با سرعت بیشتری پیشروی میکنه،،کورتانا به همه ی زبان ها؟؟؟مگه میشه؟؟!!سرعت ارائه زبان های جدید برای کورتانا هم قابل قبول بوده بنظرم..
  هنوز نسخه نهایی نیومده چرا دوست داری پیش داوری کنی؟؟!!صبر کن بعد نسخه نهایی مثل اپل دو تا پچ بده بعد اونوقت بیا عیب جویی بکن!!
  شما کلتو مثل کبک کردی تو برف!! واقعاً کم لطفیه که بگیم ویندوز ۱۰ موبایل با ۸.۱ فرقی نداشته!!
  من از مایکروسافت پولی نمیگیرم که برادر من!! خواهشاً انقد شبیه دشمنان قسم خورده رفتار نکنین!!

   saber
   💔 16 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   خداشکر می کنم که نه به قول شما کلمو کردم تو برف و نه دشمن قسم خورده ماکرو هستم بلکه مثل یک فرد که دوست داره بخش موبایل ماکرو پیشرفت کنه نظراتمو با لحن صریح و با واقعیت حال حاضر بخش موبایل سایر شرکت ها که جلو تر هستن بیان می کنم دوما من مثل شما نیستم که به به و چه چه بزنم که وای عجب چیزی معرفی کرده و با جهل تمام هی بگم که همه دشمن هستن و شما دوست.اینطور نیست بلکه دوست واقعی کسیه که هم خوبی ها و هم بدی های طرف رو بگه و خودشو اصلاح کنه نه این که همش خوبیشو ببینه.سوما شما میگید یک شبه همه چیز درست نمیشه منم قبول دارم یک شبه هیچ شرکتی به جای نرسیده ولی سه سال و قت کمی نبوده که ماکرو بخش موبایلشو جمع و جور کنه و مشتری هاشو راضی نگه داره .دوماه نسخه نهایی مونده من هم دعا می کنم که نظرات کاربران اعمال بشه

    محسن حیدری
    💔 13 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

    واقعا اگه فقط به به و چه چه کنیم که ،مایکروسافت پیشرفت نمیکنه ،فکر میکنه تا همین جا کافیه ،الان همه جای دنیا منقد بودن شغله
    منتقد سیاسی،منتقد سینمایی و…

     جواد رنجبر
     💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

     محسن جان انتقاد جهت دارانه اونم در این سایت باعث پیشرفت مایکروسافت نمیشه خودت رو گول نزن!

    جواد رنجبر
    💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

    ممنون از پاسخت اما کدوم واقعیت نگری؟؟؟شما هیچ اشاره ای به قدرت پرچم دارا نکردی..
    اینجا نظر بدی مایکروسافت پیشرفت نمیکنه که!!اینسایدر شو فیدبک بده،،مگه من گفتم از دو سیستم عامل دیگه جلوتره؟؟؟!! باید درک اینو داشته باشی که انتخاب سیستم عامل سلیقه ای هست که از نوع حرفات مشخه بعیده..
    من کسی رو دشمن خطاب نکردم اونم به مایکروسافت. منظورم خودم بود!!
    یه سری راه افتادید تو سایت سایه منو با تیر میزنید(((شما رو نمیگم،خودشون میدونند))) اینجا هم سایت وینفونه و تعریف از سیستم عامل محبوبم و جلوی حرفهایی که تهی از انصاف هستند از علایق منه.
    من با شما مشکلی ندارم،از مشکلات وینفون آگاهم مثل دیگر سیستم عامل ها اما یکم واقع بین باش!!!
    اندرویید از ابتدا تا کنون عرضه نداشته امنیت رو برای کاربرا فراهم کنه تا جایی که برای اندرویید ۶ دست به دامن بلک بری شدند که باز هم بی نتیجه خواهد بود. الان ios9 که نسخه نهایی آیفون های میلیونی هست از بیلد های ویندوز ۱۰ موبایل پر باگ تره..
    میبینی؟؟واقعیت چیز دیگست که چشماتو روش بستی اما در آخر باز میگم انتخاب گوشی با هر سیستم عاملی سلیقه ای هست پس نمیشه گفت این خوبه اون یکی بد!
    موفق باشی

eblis
💔 8 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

میشه بپرسم چرا اینقدر تو سایت از اپل بد میگین؟؟؟نویسنده ها دارن قشر ویندوز رو تحریک میکنن

mohsen 930
💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

چه میکنه مایکروسافت❤
یقیناً اون ترولی که تو سایت کامنت میذاره تو سایت هست(جواد خیابانی)
انصافاً مایکروسافت انقلاب کرد،جایی واسه حرف نداشتم

SJ
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

من وبلاگ نویسی زنده ی مراسم رو دنبال کردم، اما چون اون موقع تو بیمارستان بودم، نمیتونستم تو کامنتا شرکت کنم و جواب بعضی دوستان و بعضی مخالفا رو بدم. همچین کنفرانس شاهکاری خیلی وقت بود ندیده بودم (البته کنفرانس معرفی ویندوز ۱۰ و سرفیس هاب و هالولنز هم خیییلی خوب بود)
و اما بعضی دوستان که دیدم تو کامنتا سعی میکردن ذهن دوستان رو در مورد آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل خراب کنن و دوستان جوابشونو دادن، اما اونایی که هنوز شک دارن، من بگم که سر اون سرفیس پرو ۴ی که قراره بخرم شرط مییندم که به غیر از لومیا ۵۳۰، تمام لومیاهایی که وینفون ۸.۱ دارن، به ویندوز ۱۰ آپدیت میشن

Miladv
💔 14 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

کنفرانس بی نظیر بود. از همه لحاظ. مجریها عالی بودن. نورپردازی و نحوه چینش و دکوراسیون. همه و همه باشکوه بودن.
ولی واقعیت چیز دیگریست.
واقعیت اینه که بخشی از این دیوایس ها میتونن توی بازار موفق باشن مثل سرفیس پرو ۴ و سرفیس بوک و هالو لنز.
ولی لومیا ها هرگز موفق نخواهند بود چرا که سیستم عاملی که برای موبایل طراحی شده هرگز در مقابل رقبا موفق نخواهد شد.
بقیه دیوایس ها پتانسیل بالایی دارن خصوصا سرفیس ها.

alikarimian
💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

سلام من یه گلایه از آقای گلشن دارم یکاری کنید هر کی میاد مطلب میگذاره را اول مطلبشو بخونید بعد تایید کنید آخه بعضی ها فقط میان حرفهای چرت و پرت مینویسن اگه واقعا هنرمندین و میتونین یه گوشی خودتون طراحی کنید فقط همش حرفهای دری وری میزنند خواهشا اینجور مطالب جاش اینجا نباشه آقای گلشن انگار اجبارشون کردن بیاید گوشی ویندوزی بخرند و وقت بزارند اخبار را بخونند

  saber
  💔 10 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  الحمدلله که نه شما نه آقای گلشن و نه هیچ کس دیگه من رو مجبور نکرده بودند که گوشی ویندوز موبایل بخرن .گوشی من دوسال که لومیا۹۲۵هستش که قبلا ازون اچ تی سی وان هفت داشتم و اونو فروختم و باعلاقه تمام گوشیمو خریدم به این امید که روزی بهترین باشه و سیستم عامل جدید هرروز بهتر بشه ولی نشد . هنوز هم دیر نیست و ماکرو باید خودشو در بخش موبایل یک خانه تکانی بده.

   Sina
   💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   اگه ناراحت نمیشید باس بگم مرتکب اشتباه شدید !!
   شما گوشی لومیای جدیدتون رو بدون در نظر گرفتن نیازهای خود مطابق با امکانات ویندوزفون خریداری کردید و حالا دارید از از کمبود نیازهاتون در ویندوزفون رنج میبرید. مصداق بارز بی گدار به آب زدن !!
   خریدن یک کالا از قبیل موبایل و حواله دادن و امید بستن به برطرف شدن نیازهای ضروریتون به آینده یک اشتباه محضه !! اگه توانایی تحمل انتظار تا یک سال دیگه رو ندارید بهتره به یه سیستم عامل دیگه کوچ کنید.
   قطعا تا یک سال دیگه شکست یا پیروزی ویندوز ده موبایل مشخص خواهد شد
   اضافه می کنم که من خودم ۹۳۰ دارم و هنوز که هنوز برام جذابه و تمام نیازهامو برطرف کرده و تنها چیزی که الان ازین سیستم عامل می خوام بهتر شدنش با سرعت هرچه تمام و به قدرت رسیدنش و در دست گرفتن بیشتر سهم بازار گوشی های موبایله

جواد رنجبر
💔 3 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

من میخوام بدونم این فن های متعصب اپلی و اندروییدی چرا انقد اصرار دارن نیمه خالی لیوان رو ببینن!!!!!!!!!!!!!!!!
-سیستم مایع خنک کننده
-پشتیبانی از انواع قاب(پلی کربنات،چرم،فلزی و…)
-اسکنر عنبیه و ویندوز هلو
-پشتیبانی از کارت حافظه
-باتری قابل تعویض
-دوربین خارق العاده:
دو زمان Exposure (میزان نور دهی یا در معرض نور قرار گرفتن) در یک عکس؛ کوتاه مدت برای قسمت متحرک عکس و بلند مدت برای قسمت ثابت عکس در حالت Rich capture
ISO 12800
گشودگی دیافراگم F1.9
نسل پنجم OIS
پردازش طبیعی تصاویر و رنگ ها
فلاش RGB
فیلم برداری ۶۰ فریم بر ثانیه با کیفیت ۱۰۸۰p و فیلم برداری ۳۰ فریم بر ثانیه با کیفیت
-سخت افزار قدرتمند در کنار سیستم عامل روون
خب بهتر نیست کمی واقعیت نگر باشید؟؟

  محسن حیدری
  💔 15 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  مساله اینه شما واقعیتهایی که خودت دوست داری رو میبینی ،نه همه واقعیت رو

   جواد رنجبر
   💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   محسن جان اینجا همگی به ضعف های سیستم عامل مصرفیشون آگاه هستند هر چند که امثال شما زیر هر پستی اونها رو جار میزنید!!
   اما شده یکیتون فققققط یکیتون اونم یه باااار از خوبی های این سیستم عامل بگید؟!
   من بارها هر کسی که خواسته ایرادات رو بدونه بهش گفتم و ترسی هم از این مورد ندارم.
   شما هم جای اینکه موج منفی سمت کاربرا بفرستی به هر بهانه ای یکم کمکشون کن تو مشکلات ثواب داره

   shahram
   💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   خب شما واقعیت هارو بگین تا ماهم بدونیم

   جواد رنجبر
   💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   راستی کوانتینیوم جا مون 😉

omidshabanu
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

واقعن قبل کنفرانس نا امید بودم
بعدش پرام ریخت
عاشق لومیا ۹۵۰ ایکس ال شدم
قاباش محشره خیلی خوشگله
سخت افزار حرف نداره
کوانتینیوم فرازمینیه
اسکنر چشم
خنک،کننده سی پی یو
دیوونه شدم😂

s[hn
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

خواهشا لینک دانلود کنفرانسم بزارید تو یه مطلب جدا گانه خسته شدیم گشتیم انقدر نیتش

ms-pooria
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

دوستان فقط یک نکته در مورد ویندوز فون اشاره کنم
بیلد ها به معنی تمامی اون چیزی نیست که در حال حاظر مایکروسافت بهش رسیده بلکه قرار بر اینه که کاربران اینسایدر به مایکروسافت کمک کنن نه اینکه بلعکس
خروجی ویندوز ۱۰ رو باید زمان عرضه رسمی دید که شک نکنید خیلی بهینه خواهد بود
مایکروسافت تنها شرکت تولید کننده سیستم عامله که کرنل و شل رو خودش طراحی کرده و سراسر تجروبس در این زمینه
هیچ شرکتی در تولید سیستم عامل نمیتونه با مایکرو سافت رقابت کنه ….قطعاً

ms-pooria
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

دوستانی که ios و android رو با windows phon مقایسه میکنند باید بدونند که هر کدوم از این سیستم عاملها بر اساس سیاستهای مختلفی طراحی شده مثلا android میتونه رو هر پردازشگری که میتونه لینوکس امبدد رو پردازش ،نصب بشه در حالی که iosاینچنین نیست و باید سخت افزار براش بهینه بشه
ولی ویندوز هم میتونه روی سخت افزار های مختلف نصب بشه و هم میتونه خودش رو برای اون سخت افزار بهینه کنه

میلاد صحرایی
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

سلام
.
واقعا نمیدونم چرا میگید لومیاها زشتن !!!
.
خوب شاید مثل طراحی نوکیا نباشه اما الان که تو ویدیوها دارم نگاه میکنم خیلی هم خوبه . نمیدونم چرا اینقدر درباره ایفون بزرگ نمایی میکنید . والا من هم ایفون دستم گرفتم هم باش بازی کردم هم تو نت سرچ زدم هم عکس گرفتم . . . ( البته اگر چنتا شاخ نیان فنگ بندازن )ولی چیز خیلی خاصی که نسبت به لومیاها داشته باشن رو ندیدم . ماشالا این روزا تو کشور ما هر تازه به دوران رسیده ای هم اپل دسشه ( بلانسبت خواننده این متن ) پول اسم جابز خدا بیامرز رو میخوره اپل امروز !!!
.
نمیدونم چرا اپلی ها میگید ایفون بهتره ؟ واقعا چرا ؟ جنس ؟ دوربین ؟ سیستم عامل ؟ شاید قدیم تر میگفتید اپ های اپل استور بیشتره ولی الان استور مایکی بیشتر از اپل توش برنامه و بازی خوب نباشه کمتر نیست و در چند ماه اینده خیلی از کمپانی ها میخوان برنامه هاشونو بدن
.
میگید خوب کار نکرد !!!
.
چی میخواید از یه گوشی ؟ مثلا چارتا قابلیتی که خییییلی خفن باشه رو که توی کشور ما جواب بده :))) رو درباره اپل بگید ما هم بدونیم ؟؟ الان میگید این حالت تاچ جدیدی که اپل گذاشته رو گوشیاش . والا این خفن نیست برای این همه پولی که میدید برای سیب :||

  Miladv
  💔 4 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

  “ولی الان استور مایکی بیشتر از اپل توش برنامه و بازی خوب نباشه کمتر نیست ”
  من واسه این کامنت میدم که اطلاعات غلط ارائه نشه و یکی بر اساس این حرفا بیاد سمت وینفون.
  این حرف واقعا خنده داره. همه میدونن استور مایکروسافت خیلی عقبه.

   میلاد صحرایی
   💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

   دوست گلم شما الان فقط از کل حرفای من اینو گرفتی ؟ خخخ دمت گرم . راضیم ازت

kian
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

باهاتون موافقم

دانیال
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

اپلی ها یه لحظه بالا رو نگاه کنین . چیزی نیس یه لحظه فقط. آره آره اونو میبینی؟ پرچم مایکروسافته

R3D
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴

با تشکر از سایت وینفون و این مقاله زیبا.
به جرات میتونم بگم که مجری های مایکروسافت حکم شرکت استراتمن اوکمامنت رو داشتن و آقای پانوس پانای به واقع حکم جوردن بلفورت رو برای مایکروسافت داشت (اشاره به فیلم Wolf of Wall Street) و این مجری ها خصوصا آقای پانای به خوبی تونستن “احساس نیاز” رو به کاربران و افراد حاضر در کنفرانس که با کمتر بیشترین ها هم قانع نمیشن،این احساس نیاز رو بقبولونن..ارائه ی این افراد حتی سبب شد که من که الان سرفیس پرو ۳ دارم و لومیا ۱۵۲۰، دست و دلم برای سرفیس پرو ۴ و خصوصا سرفیس بوک و لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ اکس ال بلرزه!
خیلی از وبسایت های مطرح که حتی تا قبل این کنفرانس رابطه خوشی با مایکروسافت نداشتن، از این کنفرانس به عنوان “بهترین کنفرانس سال” و ” یکی ازبهترین کنفرانس تاریخ تکنولوژی” یاد میکنن و از بعد از کنفرانس اولین آیفون در سال ۲۰۰۷ چنین کنفرانسی “بی سابقه” بوده.
به نویسندگان این مقاله پیشنهاد میکنم ویدیو “با محصولات مایکروسافت کار های بزرگ انجام دهید و این ویدیو زیبا رو که در زیر لینک دادم،حتما توی این پست بزارن (این ویدیو،رسمیست و توسط خود مایکروسافت برای این کنفرانس درست شده):

https://channel9.msdn.com/Blogs/NewsCenter/Microsoft-ushers-in-new-era-of-Windows-10-devices-redefines-the-ultimate-laptop

arash
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴

پرچم بالاست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,