ifa-gpc-logo_story

همان طوری که می دانید، مایکروسافت امروز در کنفرانس بزرگ IFA 2015 یک نطق 45 دقیقه ای خواهد داشت که انتظار می رود درباره ویندوز 10 و محصولات ویندوزی جدید صحبت شود. در این کنفرانس نباید انتظار معرفی پرچم دارانی نظیر لومیا 950 و سرفس پرو 4 را داشته باشیم زیرا این شرکت طبق شایعات از پیش منتشر شده، این محصولات را در یک نشست ویژه و در ماه اکتبر معرفی می کند.

نطق 45 دقیقه ای مایکروسافت هم اکنون در کنفرانس IFA 2015 شروع شده و دقایقی پیش از برگزاری مراسم، Nick Parker، سخنگوی مایکروسافت در این کنفرانس اعلام کرده است که در این نشست بر روی ویندوز 10 تمرکز ویژه ای خواهیم داشت و شرکای ما محصولات ویندوزی جدیدی را معرفی خواهند کرد. این در حالی است که مایکروسافت پاییز و تعطیلات سال نو را جهت معرفی محصولات جدید خود در نظر گرفته و در این نشست تنها شرکت های همکار محصولات جدیدشان را معرفی می کنند.

Nick Parker می گوید که امروز و در جریان این نشست محصولات ویندوزی متنوعی نظیر تبلت ها،  2in 1 ها، نوت بوک ها، رایانه های گیمینگ و کامپیوتر های all-in-one معرفی خواهند شد که برای مشتریان تجربه شگفت انگیزی خواهند بود.

بنابراین با توجه به گفته های وی ما نباید در این کنفرانس انتظار معرفی پرچم داران مایکروسافت را داشته باشیم و تمرکز مایکروسافت در این کنفرانس بر روی ویندوز 10 و محصولات مبتنی بر آن خواهد بود.

نظر شما عزیزان چیست؟

منبع: WINBETA

منبع :

WINBETA

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ارش
پاسخ دهید جمعه 14 شهریور 1394

بنظرم یه اشاره ی کوچکی به محصولاتش میکنه

quf
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

آزمودم عقل دوراندیش را بعدازاین دیوانه سازم خویش را

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,