Outlook.com

امروز مایکروسافت بتای جدید را برای وب سایت Outlook.com خود معرفی می کند که یک تجربه کاربری جدید و سریعتر و چندین ویژگی جدید را به ارمغان می آورد. تجربه ی جدید شامل وبسایت سریع  تر، طراحی مجدد و نمایش سبک مکالمه جدید است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

علاوه بر این مایکروسافت پیشرفت هایی را نیز برای صندوق پستی در نظر گرفته است و در هنگام تایپ پیشنهادات سریع را به شما نشان می دهد. این به شما اجازه می دهد که به راحتی اطلاعات مربوط به موارد خاص مانند رستوران ها، پرواز ها و موارد دیگر را اضافه کنید.  شما همچنین می توانید عکس ها را نیز به راحتی به داخل بکشید.

Outlook.com

همچنین پیشرفت های جدیدی برای شخصی سازی وجود دارد که شامل قابلیت تماس با مخاطبین و پوشه های مورد علاقه می شود و باعث می شود مواردی را که دوست دارید راحت تر پیدا کنید. شما همچنین می توانید عبارات را در شکل emoji ،gifs و… به راحتی وارد کنید.

اگر شما از واجدین امتحان نسخه بتا باشید در سمت راست بالای وبسایت «بتا را امتحان کنید» را مشاهده می کنید و با سویچ به آن به Outlook.com بتا جدید خوش آمد می گویید. اگر نمی توانید این تغییرات را مشاهده کنید باید امیدوار باشید که به زودی آن را دریافت کنید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

422 پست
پژمان قادرنژاد
دانشجوی رشته کامپیوتر، عاشق برنامه نویسی و نوکیا
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام