ساعاتی پیش مایکروسافت به‌روزرسانی تجمعی جدیدی را برای اینسایدرهای حلقه اسلو و Release Preview منتشر کرد، این به‌روزرسانی دومین موردی است که در طی چند روز اخیر این دسته از کاربران دریافت می‌کنند، در حقیقت با توجه به آنکه تنها سه روز با انتشار عمومی به‌روزرسانی فال کریترز فاصله داریم، تسریع روند انتشار به‌روزرسانی ها امری کاملا پیش بینی شده است.طبق برنامه‌ریزی‌های مایکروسافت از تاریخ 17 اکتبر یعنی تنها سه روز دیگر عرضه عمومی به‌روزرسانی فال کریترز آغاز خواهد شد. این به‌روزرسانی اکنون به بلوغ خود رسیده و کاملا آماده عرضه عمومی است، اما مایکروسافت از اندک زمان باقی مانده استفاده می‌کند تا اندک مشکلات احتمالی که کاربران اینسایدر گزارش می‌کنند را طی این چند روز باقی مانده برطرف کند.

ساعاتی قبل به‌روزرسانی تجمعی 16299.19 ویندوز 10 کامپیوتر برای اینسایدرهای حلقه اسلو و Release Preview منتشر شد، طبق اعلام مایکروسافت این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌های جدید نیست که البته با توجه به فاصله زمانی سه روزه تا انتشار عمومی به‌روزرسانی فال کریترز مسئله عجیبی نیست. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لیست مشکلاتی که در این به‌روزرسانی مرتفع شده است:

  • مشکلی که باعث شده بود تا پس از حذف نصب یک اپلیکیشن، بعد از هر بار ری استارت، خروج و ورود به سیستم، اپلیکیشن مجدد نصب گردد، برطرف شده است.
  • مشکل  تمرکز بر خروجی پیغام خطا پس از بریک شدن دیتابیس JET مرتفع شده است.
  • به‌روزرسانی امنیتی برای درایورهای کرنل-مد ویندوز، مایکروسافت گرافیک کامپوننت، اینترنت اکسپلورر، ویندوز کرنل، مایکروسافت ویندوز سرچ کامپوننت، Windows TPM، Windows NTLM، دیوایس گارد، Microsoft Scripting Engine، Windows Wireless Networking, Microsoft Windows DNS، ویندوز سرور، Microsoft JET Database Engine و Windows SMB Server

آیا شما هم از اینسایدرهای حلقه اسلو یا Release Preview هستید؟ ثبات به‌روزرسانی فال کریترز را در آستانه عرضه عمومی چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
matin
پاسخ دهید شنبه 22 مهر 1396

فایل ایزو اپدیت فال کریترز نیومده جایی ؟

    محسن توکلی
    پاسخ دهید شنبه 22 مهر 1396

    سلام متین جان، هنوز به صورت رسمی عرضه نشده، عرضه بشه حتما لینک دانلود رو داخل سایت قرار می دهیم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,