ردموندی ها در کنفرانس بیلد امسال، از یک اپلیکیشن بسیار کاربردی به نام Your Phone پرده برداشتند. اکنون پس از گذشت چند ماه، مایکروسافت اولین نسخه بتا Your Phone برای ویندوز 10 را در دسترس اعضای اینسایدر حلقه فست که در حال آزمایش بیلدهای رد استون 5 هستند قرار داده است. اپلیکیشن Your Phone به شما اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به برداشتن گوشی خود، با آن تعامل کرده و کارهای خود را انجام دهید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در نسخه بتا اولیه Your Phone، کاربران می‌توانند از این برنامه برای بازکردن عکس‌هایی که در دستگاه اندرویدی خود دارند استفاده کنند و آنها را مستقیماً به اسناد مورد نظر خود وارد کنند یا آنها را داخل برنامه‌های موجود در کامپیوتر خود به اشتراک بگذارند. البته این تنها بخشی از قابلیت‌های اپلیکیشن Your Phone است، چرا که در نسخه‌های بعد، این برنامه قادر به ارسال و دریافت پیام‌های متنی و حتی نمایش نوتیفیکیشن های گوشی شما خواهد بود.

اولین نگاه به Your Phone برای ویندوز 10! روند نصب آسان است. “get started” را بزنید و یک نوتیفیکیشن در گوشی شما نمایش داده می‌شود که از شما اجازه فعالیت می‌خواهد. آن را قبول کنید تا برنامه عکس‌های شما را بارگذاری کند.

— Zac Bowden (@zacbowden) 3 August 2018

متأسفانه، نرم افزار Your Phone در حال حاضر برای آیفون در دسترس نیست، اما مایکروسافت می‌گوید پشتیبانی از آیفون در آینده از راه خواهد رسید. البته باید توجه داشت که Your Phone برای آیفون، به دلیل محدودیت‌های در نظر گرفته شده توسط اپل برای iOS ویژگی‌های کمتری خواهد داشت و این برنامه قادر نخواهد بود تمام ویژگی‌های نسخه اندرویدی را ارائه دهد.

نسخه بتا Your Phone در حال حاضر برای اینسایدرهای حلقه فست قابل دریافت است، بنابراین اگر شما از اعضای این حلقه هستید، اکنون می‌توانید این قابلیت را آزمایش کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,