فصل بهار همواره زمانی شلوغ و پرمشغله برای مایکروسافت و توسعه‌دهندگان آن بوده است. چرا که کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت موسوم به کنفرانس مایکروسافت بیلد طی ماه مه میلادی برگزار می‌شود. تاکنون زمان دقیق برگزاری کنفرانس بیلد 2019 مشخص نشده بود، اما مایکروسافت تعمدا زمان برگزاری کنفرانس را افشا کرده است.

فصل بهار در کمپ ردموند تنها به نو شدن و جوانه زدن درختان ختم نمی‌شود، چرا که یکی از بزرگترین و مهمترین کنفرانس‌های مایکروسافت همواره در این فصل برگزار می‌شود. به‌طور سنتی کنفرانس توسعه‌دهندگان این شرکت موسوم به مایکروسافت بیلد در سبزترین فصل سال آغاز می‌شود.

زمان برگزاری کنفرانس بیلد 2019 تاکنون مشخص نشده بود، اما مایکروسافت تعمدا و بدون اعلام رسمی زمان برگزاری کنفرانس Microsoft Build 2019 را افشا کرده است. 

ردموندی‌ها در صفحه‌ای که جوایز توسعه‌دهندگان برتر پلتفرم ویندوز 10 را در سال 2019 مشخص کرده است، به‌طور ضمنی زمان برگزاری کنفرانس بیلد را آشکار کرده‌اند. برطبق این صفحه از سایت مایکروسافت کنفرانس بیلد 2019 در تاریخ 7 تا 9 ماه مه میلادی مقارن با 17 تا 19 اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد.

محل برگزاری کنفرانس نیز مانند سالهای اخیر در شهر خواهد بود. زمان آغاز بلیت فروشی کنفرانس البته هنوز مشخص نشده است و به احتمال زیاد طی روزهای آتی شاهد مشخص شدن این مسئله خواهیم بود. کنفرانس بیلد 2019 به احتمال زیاد از هیجان بیشتری در مقایسه با سال قبل برخوردار خواهد بود.

طی کنفرانس بیلد امسال احتمالا صحبت‌های بیشتری از Windows Core OS و نسخه سبک ویندوز 10 موسوم به ویندوز 10 لایت خواهیم بود.

منبع : وینفون
1312 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,