Liebherr-Microsoft-Smart-Fridge

ساعاتی قبل به شما گزارش دادیم که به تازگی ال جی از یخچال جدید هوشمند خود با سیستم عامل ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. اکنون مایکروسافت اعلام کرده است در حال همکاری با کمپانی سازنده ی لوازم خانگی Liebherr در جهت توسعه ی نسل جدید جعبه های هوشمند Liebherr (به اصطلاح SmartDeviceBox) می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید تا با جزئیات این همکاری بیش تر آشنا شوید.

با قابلیت SmartDevice، یخچال آینده ی Liebherr به شما اجازه خواهد داد که با استفاده از دوربین داخلی و تکنولوژی تشخیص اشیا، بر روی مواد غذایی ذخیره شده در آن، نظارت داشته باشید. این قابلیت تنها تصاویر از داخل یخچال را به شما نشان نمی دهد، بلکه تک تک مواد غذایی موجود در داخل یخچال را تشخیص می دهد. اطلاعات به دست آمده، به صورت خودکار وارد لیست موجودی می شوند، که به مشتری اجازه می دهد از هر کجا، به سرعت و به طور واضح ببینید که چه چیزی در یخچال موجود است. مواد غذایی دیگر می توانند به لیست خرید اضافه گردند و سپس کاربران از طریق ماژول صوتی SmartDeviceBox در دستگاه های iOS، اندروید و ویندوزی خود به آن ها دسترسی پیدا کنند.

Liebherr-Microsoft

مایکروسافت با توانایی دید رایانه ای خود به آن ها برای توسعه ی فناوری که در بالا توضیح داده شد، کمک می کند. Cognitive Services Computer Vision API مایکروسافت می تواند تصاویر جدید با طیف گسترده ای از برچسب های طبقه بندی عمومی و تگ های اشیا را تفسیر کند. Liebherr از آن ها به منظور توسعه ی راه حل مورد نیاز خود استفاده خواهد کرد.

با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق موجود در CNTK، دانشمندان اطلاعات مایکروسافت در همکاری با Liebherr مشغول به ساخت یک سیستم جدید پردازش تصویر برای تشخیص مواد غذایی خاص که در داخل یک یخچال LIEBHERR قرار دارند، می باشند. کار با یک هدف کلی تشکیل یک مدل از دید کامپیوتری به دست آمده از میلیون ها تصویر عمومی شروع شد، سیستم مایکروسافت می تواند نوع جدیدی از اشیاء – کارتن های شیر، بطری های سس گوجه فرنگی، شیشه های ترشی و موارد دیگر – را از تصاویر نمونه تشخیص دهد. هنگامی که یک تصویر جدید از داخل یک یخچال برای به دست آوردن یک مدل تازه ارائه می شود، آن می تواند وجود اشیایی که قبل از دوران تمرین دیده است را تشخیص دهد.

با وجود این که سیستم فعلی آن ها فقط یک نمونه ی اولیه است، ولی مایکروسافت و Liebherr برای این نوع تحقیقات برای نسل بعدی لوازم خانگی هوشمند، به طور جدی با یکدیگر همکاری می کنند.

منبع :

MSPOWERUSER

1145 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM 3G
💔 24 پاسخ دهید جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

ال جی جان ، نوکیا رو ببین ، عبرت بگیر 😀

  -Arash-
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

  مطلبو نخوندی و نظر دادی، نه؟

   Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM 3G
   💔 12 پاسخ دهید جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

   نه !

    vito
    💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

    اگه خونده بودی میفهمیدی اصلا درباره الجی نبود مطلب

amin
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

می بخشید سوالم رو اینجا میپرسم
از دیشب هروقت وصل اینترنت میشم نرم افزار واتساپ کرش میکنه. بقیه هم این مشکلو دارن؟
حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم فایده نداره.

بهزاد
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

سلام کسی آپدیت جدید استور دریافت نکرده ورژنش این باشه
۱۱۶۰۸.۱۰۰۱.۱۳

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,