در کنفرانس Build 2019 امسال، مایکروسافت چندین به‌روزرسانی مرتبط با GitHub را معرفی کرد. این به‌روزرسانی‌ها  به شرکت‌ها کمک خواهد کرد تا به راحتی GitHub را در اختیار بگیرند.

اول اینکه، اکنون کاربران GitHub Enterprise می‌توانند گروه‌های کاربران GitHub را با Azure Active Directory (AAD) همگام‌سازی کنند. این همگام‌سازی به کاربران GitHub اجازه می‌دهد تا از راه حل‌های موجود AAD خود برای عضویت گروه استفاده کنند، تا مدیران (administrators) و توسعه‌دهندگان بتوانند بر روی توسعه اپلیکیشن‌های خود تمرکز کنند. این به‌روزرسانی در پیش نمایش عمومی 23 ماه مه میلادی در دسترس خواهد بود.

دوم اینکه، کاربران GitHub اکنون می‌توانند با استفاده از حساب کاربری GitHub خود، به سرویس‌های مایکروسافت شامل Azure Portal و Azure DevOps وارد شوند. بله درست است، توسعه‌دهندگان دیگر نیازی ندارند حساب کاربری مایکروسافت جدیدی ایجاد کنند. این امر به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تنها حساب کاربری GitHub خود را به کار گیرند. این سیستم لاگین جدید با دسترسی به آژور (Azure)، برای تطابق‌پذیری حساب کاربری GitHub کاربر با هویت مایکروسافتی موجود او تلاش می‌کند. اگر مطابقتی پیدا نشد، حساب کاربری جدیدی ایجاد می‌کند که کلیدی برای حساب کاربری GitHub کاربر می‌شود.

سوم اینکه، مایکروسافت یک اشتراک Visual Studio جدید به GitHub Enterprise معرفی می‌کند. و این به شرکت‌ها برای خرید GitHub Enterprise از طریق اشتراک Visual Studio راه ساده‌ایی ارائه می‌دهد. این پیشنهاد جدید برای خرید قراردادهای سازمانی (EA و EAS) در دسترس است.

کاربران جدید یا جایگزین EA می‌توانند اشتراک Visual Studio Enterprise را با GitHub Enterprise SKU یا اشتراک Visual Studio Professional را با GitHub Enterprise SKU بخرند. مشترکین Visual Studio Enterprise و Professional در میان دوره EA می‌توانند لایسنس خود را با اشتراک Visual Studio با GitHub Enterprise با ارائه خرید GitHub Enterprise Step-up SKU ارتقا دهند.

 

منبع :

MSPOWERUSER

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,