همانطور که اطلاع دارید نمایشگاه IFA 2017 در آلمان چند روزی است که آغاز شده، امروز هم کنفرانس مایکروسافت در این شهر برگزار شد، که طی آن مایکروسافت اهداف و برنامه های آتی خود را برای کاربران مشخص کرد. برای مثال یکی از مواردی که در کنفرانس امروز این شرکت مشخص شد زمان دقیق عرضه به‌روزرسانی فال کریترز بود که پیشتر به اطلاع شما رساندیم. یکی دیگر از موارد مهم این کنفرانس زمان دقیق عرضه هدست های ویندوز واقعیت ترکیبی است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

مایکروسافت در کنفرانس خود که طی نمایشگاه IFA برگزار شد، تاریخ دقیق و قیمت هدست های ویندوز واقعیت ترکیبی را به‌صورت رسمی مشخص کرد. برطبق اعلام رسمی مایکروسافت هدست ایسر پایین ترین قیمت را در میان رقبا داشته و ۲۹۹ دلار قیمت دارد.

هدست ویندوز واقعیت ترکیبی شرکت اچ پی قیمت بالاتری در قیاس با ایسر دارد، شما برای خرید این هدست باید ۳۲۹ دلار پرداخت کنید که البته هدست اچ پی طراحی و ظاهر بهتری در قیاس با محصول ایسر دارد.

دل و لنوو قیمت یکسانی را برای هدست های خود درنظر گرفته اند و قیمت ۳۲۹ دلاری را برای آنها درنظر گرفته اند، اما گران قیمت ترین نمونه را شرکت ایسوس ساخته است، ایسوس قسمت ۴۴۹ دلاری را برای هدست خود درنظر گرفته است البته باید اضافه کنیم که هدست این شرکت به لحاظ طراحی از دیگر رقبا خاص تر است.

مایکروسافت زمان عرضه این هدست ها را همزمان با عرضه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز یعنی ۱۷ اکتبر معرفی کرده است. البته هدست ایسوس در این میان استثنا است چرا که این شرکت بهار ۲۰۱۸ را به عنوان زمان عرضه محصول خود درنظر گرفته است. شما طراحی کدام یک را می‌پسندید؟

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,