microsoft-surface-stock

برند Surface به قدری بین دوست داران تکنولوژی محبوب است که مایکروسافت تمام فکر و ذکر خود را بر روی پررنگ تر کردن این برند و استفاده ی آن در دیگر محصولات خود معطوف کند. اکنون با توجه به اطلاعات بدست آمده، کیبورد Surface نیز در راه است. با وینفون همراه باشید.

وب سایت رسمی Bluetooth SIG ، لیستی از محصولات مایکروسافت که معرفی نشده است اعلام کرده است که در آن نام “کیبور ارگونومی سرفس” به چشم می خورد. این نشان می دهد که مایکروسافت قصد دارد تا برند Surface را در لوازم جانبی کامپیوتر نیز گسترش دهد.

surfaceergokb

این وب سایت، اطلاعات بیشتری از این کیبورد منتشر نکرده است، بنابراین اگر این محصولات در حال حاضر وجود داشته باشد و و مایکروسافت در حال کار بر روی آن باشد، به نظر می رسد درستی شایعات مرتبط با کامپیوتر ویندوز ۱۰ all-in-one تحت برند سرفس بیشتر می شود.

طبق گزارشات قبلی شایعاتی مبنی بر برگزاری یک کنفرانس خبری سخت افزاری از طرف مایکروسافت در ماه اکتبر مطرح شده  بود و حال باید منتظر درستی یا نادرستی این شایعات بمانیم. از طرفی باید توجه داشت که  مایکروسافت در حال حاضر کیبوردهای ارگونومیک رایانه را تحت برند Sculp به فروش می رساند

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید چهارشنبه 6 مهر 1395

خوب هم برای کانتینیوم سرفیس فون وهم برای all in one سرفیس هم برای سرفیس هاب چون همه برند سرفیس هستن باید موس و کیبردشون هم برند سرفیس باشن هرچی خانواده سرفیس بزرگتر بشه محصولاتش تنوع بیشتری داشته باشن بهتره چون برند با کیفیتی هست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,