آیا منتظر یک سرفس بوک جدید هستید؟ ممکن است لازم باشد که شما بیش تر از آن چه که فکر می کنید منتظر باشید، زیرا یک گزارش جدید نشان می دهد مایکروسافت این دستگاه جذاب را تا سال 2018 معرفی نخواهد کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

چند هفته پیش، خبرهایی منتشر شد که نشان می داد مایکروسافت قصد دارد تا محصولات جدید سرفس را در یک رویداد در لندن در اواخر اکتبر معرفی کند. بلافاصله، طرفداران این شرکت شروع به گمانه زنی درباره دستگاه هایی که احتمالا می توانستند توسط مایکروسافت معرفی شوند کردند و در این لیست، سرفس بوک 2 از دستگاه هایی بود که افراد زیادی انتظار آن را داشتند. حالا آن طور که به نظر می رسد، ممکن است ما مجبور باشیم از زمانی که فکر می کردیم بیش تر انتظار بکشیم.

بر اساس گفته های مری جو فولی، سرفس بوک بعدی مایکروسافت که عمدتا به عنوان “سرفس بوک 2” شناخته می شود تا اوایل سال 2018 رونمایی نخواهد شد. در حالی که طرفداران امیدوار بودند که نسخه جدید سرفس بوک در اواخر امسال معرفی شود، به نظر می رسد ما شاهد نسخه جدید سرفس پرو با LTE باشیم که نسخه ابتدایی آن در ابتدای ماه مِی معرفی شده بود. به جز Surface Pro LTE، امسال هیچ دستگاه دیگری از خانواده سرفس را مشاهده نخواهیم کرد.

این بدان معنا است که اگر شما منتظر یک سرفس بوک جدید یا سرفس فون بوده اید، باید بیش تر صبر کنید. البته هیچ کدام از این ها هنوز تایید نشده اند. شاید مایکروسافت برنامه ریزی کرده طرفداران خود را تعجب زده کند، هیچ چیز مشخص نیست.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
علیرضا
پاسخ دهید سه شنبه 28 شهریور 1396

كلا مايكروسافت بره بميره با اين كاراش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,