xboxelite-1.0.0

هرچه به کنفرانس E3 امسال نزدیک تر می شویم، شایعات در خصوص اتفاقات درون کنفرانس بیشتر می شود. به تازگی، شایعاتی مبنی بر این که امسال شاهد رونمایی از دو نسخه جدید کنسول اکس باکس وان خواهیم بود منتشر شده است. البته، یکی  از این کنسول ها، نسخه اسلیم این کنسول یا نسخه “neo” آن خواهد بود. اما کنسول دیگری که از آن سخن به میان آمده چه خواهد بود؟

بر اساس اخباری که سایت GameStop از یکی از منابع خود منتشر کرده است، سایت منبع پس از به روز رسانی بانک اطلاعاتی خود، دستگاه جدیدی را به لیست دستگاه های مورد انتظار اضافه کرده است و آن هم، کنسول اکس باکس وان با ظرفیت دو ترابایت است. تاریخ عرضه این محصول در این سایت، ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶ ذکر شده است.

۳۰۷۶۵۹۶-gamestop

در این سایت، اطلاعات دیگری در مورد کنسول ذکر نشده است و هنوز مشخص نیست که سخت افزار این دستگاه تغییراتی هم داشته است و یا تنها همان کنسول اصلی با یک هارد با ظرفیت بیشتر است. البته قابل ذکر است که در حال حاضر هم، کنسول اکس باکس وان از هارد های اکسترنال پشتیبانی می کند. سایت GameStop برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از مایکروسافت نظر خواهی کرد و پاسخی که از سوی مایکروسافت دریافت کردند این چنین بود:

ما در مورد شایعات و حدس و گمان ها نظری نمی دهیم.

 

xbox one logo

در حال حاضر، ما نمی توانیم نظری در این مورد بدهیم و همه، باید صبر کنیم تا کنفرانس مایکروسافت در E3 2016 برگذار شود و ببینیم که شاهد چه کنسول جدیدی خواهیم بود و آیا این کنسول هما ناکس باکس وان با ظرفیت دو ترابایت خواهد بود یا خیر.

منبع :

MSPOWERUSER

225 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
ایده عکاسی: آسمان ترسناک یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام