به طور حتم با نام پروژه ی فوق العاده مایکروسافت یعنی Scorpio به طور کامل آشنایی دارید. اخیرا شایعاتی مبنی بر عرضه یک هدست واقعیت مجازی بی سیم توسط مایکروسافت برای این پروژه ی به گوش می رسد. از طرفی نیز پشتیبانی پروژه ی اسکورپیو از فناوری VR خود مهر تاییدی بر این شایعات است. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

به نظر می رسد شرکت مایکروسافت در حال حاضر مشغول تهیه یک هدست واقعیت افزوده برای رایانه های شخصی است و این موضوع را یکی مسئولان این شرکت به نام Alex Kipman عنوان می کند، اما باید دید این کمپانی در رویداد E3 که به زودی برگزار می شود چه رویکردی را دنبال خواهد کرد. برخی از تحلیلگران بر این باورند که ردموندی ها هدست واقعیت مجازی خود را به کمک شرکای خود یعنی شرکت های ایسر و HP در اواخر سال جاری معرفی خواهد کرد و این محصول از پروژه ی اسکورپیو نیز پشتیبانی خواهد کرد. همچنین Alex Kipman به سیاست های مایکروسافت بخصوص به موضوع بی سیم بودن هدست ها اشاره می کند و اعتقاد دارد که این هدست همانند پروژه قبلی مایکروسافت یعنی Fortaleza Glasses خواهد بود.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,