اخبار

مایکروسافت ممکن است به زودی نسخه ای از سرفس پرو را با ویندوز ۱۰ اس ارائه دهد آیا سرفس پرو 2017 با قیمت ارزان تر در راه است؟

هنگامی که  مایکروسافت سرفس پرو ۲۰۱۷ را معرفی کرد، این شرکت به ما نوید این را داد که نسخه ای از سرفس پرو را با ویندوز ۱۰ اس معرفی خواهد کرد. این شرکت اعلام کرد که یک نسخه از سرفس پرو را که به صورت پیش فرض روی آن ویندوز ۱۰ اس نصب شده است را ارائه خواهد داد، که احتمالا نسبت به نسخه معمولی قیمت ارزان تری خواهد داشت. اکنون به نظر می رسد که این موضوع به زودی اتفاق خواهد افتاد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت اخیرا به روز رسانی firmware جدیدی را برای سرفس پرو عرضه کرده است که پشتیبانی از ویندوز ۱۰ اس را به ارمغان می آورد. در ابتدا لیست تغییرات این به روز رسانی در دسترس قرار نگرفته بود، اما مایکروسافت پس از واکنش های نسبتا زیاد، لیست تغییرات رسمی را منتشر کرد. این به روز رسانی پشتیبانی از ویندوز ۱۰ اس را به چندین درایور اینتل می آورد که عمدتا با Dynamic Platform و Thermal Platform مرتبط است:

  • Intel(R) Dynamic Platform and Thermal Framework Processor Participant: ۸.۲.۱۱۰۰۴.۳۹۷۳ enable support for Windows 10s.
  • Intel(R) Dynamic Platform and Thermal Framework Power Participant: 8.2.11004.3973 enable support for Windows 10s.
  • Intel(R) Dynamic Platform and Thermal Framework Generic Participant: 8.2.11004.3973 enable support for Windows 10s.

آن طور که ما حدس می زنیم، اضافه شدن پشتیبانی از ویندوز ۱۰ اس برای این درایورها به احتمال خیلی زیاد می تواند نویدبخش معرفی فوری سرفس پرو با ویندوز ۱۰ اس باشد. یا بدیهی است که می تواند یک به روز رسانی جدید باشد که به منظور حصول اطمینان از کارکرد مطلوب دستگاه زمانی که کاربران به صورت دستی ویندوز ۱۰ اس روی سرفس پرو خود نصب می کنند، عرضه شده باشد.

به نظر شما آیا به زودی سرفس پرو جدید با سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس و قیمت کمتر از راه خوهد رسید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPU

1634 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,