_ویندوز پنل جدید

از راه رسیدن طراحی فلوئنت برای اپلیکیشن Messaging ویندوز 10 در بیلد اینسایدر اخیر...

سیستم طراحی فلوئنت نامی است که در ماه‌های اخیر زیاد شنیده‌اید؛ زبان طراحی جدید مایکروسافت که به مرور در حال گسترش به تمامی بخش‌های ویندوز 10 و اپلیکیشن های آن است. چند روز پیش مایکروسافت بیلد پیش‌نمایش 17074 ویندوز 10 را برای حلقه‌های فست و Skip Ahead اینسایدر منتشر کرد که شامل چندین بهبود قابل‌توجه بود. با این حال، یکی از تغییرات جدیدی که در فهرست تغییرات رسمی ذکر نشده بود، از راه رسیدن ظاهر جدید و به‌روز شده اپلیکیشن Microsoft Messaging است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پس از دریافت این بیلد جدید به نظر می‌رسد که اپلیکیشن از پیش نصب شده‌ی Microsoft Messaging اکنون به طراحی فلوئنت ارتقا یافته و حالا در آن از افکت‌های blur و Reveal استفاده شده است. این نخستین به‌روزرسانی مهم برای برنامه Messaging ویندوز 10 از سال 2016 به شمار می‌آید. قبل از اینکه شما بخواهید در این مورد سؤالی بپرسید، بهتر است بگوییم که به نظر می‌رسد این به‌روزرسانی حداقل هنوز برای ویندوز 10 موبایل ارائه نشده است.

برای کسانی که بی اطلاع هستند، لازم به توضیح است که اپلیکیشن Microsoft Messaging در ویندوز 10 روی کامپیوترهای شخصی برای نمایش مکالمات SMS که از یک گوشی ویندوزی همگام‌سازی شده استفاده می‌شود. همچنین روی کامپیوترهایی که قابلیت اتصال به شبکه‌های موبایل را دارند، این اپلیکیشن وظیفه نمایش پیام‌های کوتاه دریافت شده را نیز به عهده دارد.

شاید این پیشرفت‌ها برای آماده شدن برای دستگاه مبتنی بر اندرومدا آینده مایکروسافت باشد، که در گفته می‌شود در سال 2017 از راه خواهد رسید. شایعات ادعا می‌کنند این دستگاه یک تبلت قابل‌انعطاف با دو نمایشگر است که به قابلیت‌های موبایل نیز مجهز خواهد بود. این دستگاه باید قادر به برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام باشد و به همین علت از برنامه‌های Microsoft Messaging و  Phone استفاده خواهد کرد.

نظر شما در مورد ظاهر جدید اپلیکیشن Microsoft Messaging ویندوز 10 چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2207 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Amir
پاسخ دهید پنجشنبه 28 دی 1396

مگه هنوزم کسی گوشی ویندوزی داره که همگامش کنه؟
همون زمانم که داشتم همیشه همگام سازیش مشکل داشت و دیر اپدیت میشد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,