مایکروسافت روز گذشته در جریان رویداد #MicrosoftEDU طیف جدیدی از محصولات خود را برای مخاطبان آموزشی معرفی کرد. اکنون به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد به زودی نام استور ویندوز را در ویندوز ۱۰ تغییر دهد. این شرکت به تازگی اسناد و مدارک مربوط به استور ویندوز برای کسب و کار و آموزش را به روز رسانی کرده است و نام “Windows Store” را با “Microsoft Store” جایگزین کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به نظر نمی رسد که این موضوع تنها یک خطا از سوی شرکت باشد، زیرا که عبارت Microsoft Store در سراسر صفحات متعدد این اسناد در وب سایت اسناد رسمی این شرکت ذکر شده اند. به عنوان مثال، اسناد و مدارک اصلی برای استور مایکروسافت برای کسب و کار و آموزش بیان می کند:

به استور مایکروسافت برای کسب و کار و آموزش خوش آمدید! شما می توانید از استور مایکروسافت برای پیدا کردن، به دست آوردن، توزیع و مدیریت برنامه های سازمان یا مدرسه خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید با توسعه دهندگان برای ایجاد مجموعه ای از اپلیکیشن های سازمانی که تنها برای کسب و کار شما در دسترس هستند همکاری کنید. مدیران فناوری اطلاعات می تواند در استور مایکروسافت برای کسب و کار و آموزش ثبت نام کرده و کار با برنامه ها را شروع کنند.

در حال حاضر، این تغییرات است تنها بر مشتریان سازمانی و آموزشی مایکروسافت تاثیر گذاشته است. با این حال، زیاد جای تعجب ندارد که مایکروسافت برای همه نام استور ویندوز را به استور مایکروسافت تغییر دهد. این شرکت به صورت بی سر و صدا دامنه Microsoftstore.com را با استور ویندوز بر روی وب ادغام کرده است: https://www.microsoft.com/en-us/store/b/home. در نتیجه، کاربران هم اکنون می توانند برنامه ها و محصولاتی مانند سرفس را از همان وب سایت خریداری کنند و ممکن است به زودی این مورد برای کاربران ویندوز ۱۰ انجام گیرد.

این که آیا ردموندی ها واقعا برنامه دارند که نام جدید برای استور ویندوز را برای مصرف کنندگان عادی نیز توسعه دهند، مشخص نیست، بنا براین باید منتظر اخبار رسمی در مورد این موضوع باشیم. با این حال، به نظر می رسد ترکیب دو فروشگاه و ایجاد یک فروشگاه متمرکز روش خوب و رو به جلویی برای مایکروسافت است و کاربران را قادر می سازد چیزهایی مانند مدیریت اشتراک آفیس ۳۶۵ خود، خرید سخت افزار جدید مایکروسافت و دریافت اپلیکیشن ها را از یک محل متمرکز انجام دهند.

آیا شما با این تغییر نام موافق هستید؟

منبع :

MSPU

1815 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,