موسسه Ethisphere یکی از رهبران جهانی در تعریف و پیشرفت استانداردهای اخلاقی است، امروز نام 135 شرکت در پوشش 57 صنعت مختلف را تحت عنوان اخلاقی‌ترین شرکت‌های سال 2018 معرفی کرد که نام مایکروسافت به‌عنوان یکی از این شرکت‌ها به چشم می‌خورد.

این موسسه برای تدوین این لیست از پنج دسته‌بندی کلیدی بهره برده‌است: اخلاق و رعایت برنامه‌ریزی (35درصد)، همکاری با مردم و مسئولیت شرکت‌ها(20درصد)، فرهنگ اخلاقی(20درصد)، حکومت(15درصد) و رهبری، نوآوری و شهرت(10 درصد).

رهبری مبتنی بر ارزش‌ها به خط مقدم استراتژی کسب و کارها تبدیل شده‌است و شرکت‌ها به‌طور فزاینده‌ای در مورد اهداف خود در شرایط گسترده و متمرکز بر جامعه تمرکز کرده‌اند. تنوع و انعطاف پذیری، سرمایه‌گذاری و تعهد بلندمدت و استفاده سازنده از صدای شرکت در حال حاضر نشانه‌ای از احترام متقابل به سرمایه‌گذاران تلقی می‌شود.

برد اسمیت یکی از مدیران ارشد مایکروسافت گفته است:

در مایکروسافت اعتماد و یکپارچگی هسته‌ی اصلی ارزش‌های سازمانی ما را تشکیل می‌دهند و برای موفقیت ما حیاتی هستند. ما در مورد استفاده از تکنولوژی برای بهبود دنیای خود پرشور هستیم و این امر تنها با ایجاد و حفظ اعتماد مشتریان آغاز می‌شود. مایکروسافت مفتخر است که بار دیگر به‌عنوان یکی از شرکت‌های اخلاقی جهان شناخته شده‌است زیرا این نشان‌دهنده شور و شوق ما برای ایجاد یک اثر پایدار در جهان اطراف ما است.

لازم به ذکر است که در این لیست نام LinkedIn نیز به چشم می‌خورد که خود یکی از شرکت‌های تحت تملک مایکروسافت به شمار می‌رود.

منبع :

MSPOWERUSER

30 پست
امیر میرحاج
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,