همین چند روز قبل بود که مایکروسافت بیلد ۱۶۲۵۱ را برای اعضای اینسایدر حلقه فست منتشر کرد. این شرکت ساعاتی پیش بیلد ۱۶۲۵۷ ویندوز ۱۰ دسکتاپ را برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر کرد و در کنار آن، این شرکت نگاهی هم به اینسایدرهای حلقه Slow انداخته است و بیلد ۱۶۲۵۱ را برای این کاربران در دسترس قرار داده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر شما نیز از اعضای اینسایدر حلقه Slow هستید و مدت زیادی است که به روز رسانی جدیدی دریافت نکرده اید، اکنون نوبت شماست و می توانید این بیلد جدید را روی دستگاه خود دریافت کنید و از ویژگی های جدید آن لذت ببرید. بیلد ۱۶۲۵۱ شامل تمام ویژگی های جدید و تغییراتی است که از زمان انتشار آخرین بیلد حلقه Slow به ویندوز ۱۰ اضافه شده است، از جمله امکان اتصال دستگاه های اندرویدی یا آیفون به کامپیوتر خود، بهبودهای بیشتر سیستم طراحی فلوئنت، ویژگی های جدید مرورگر اج و موارد دیگر.

لیست موارد جدید:

  • ویندوز به شما اجازه می دهد تا گوشی و کامپیوتر شخصی خود را متصل کنید: شما ممکن است در کنفرانس بیلد به خاطر داشته باشید که مایکروسافت درباره همکاری بهتر کامپیوترهای شخصی و گوشی ها صحبت کرد. با بیلد ۱۶۲۵۱،  اولین مجموعه از ویژگی های “اتصال” گوشی به کامپیوتر فعال می شود. سناریو این بیلد روی مرور وب بین دستگاهی تمرکز دارد. امروز، مایکروسافت از اینسایدرهای ویندوز تقاضا دارد که با آزمایش این تجربه با گوشی های اندروید و آی او اس خود به آن ها کمک کنند.
  • نتایج جستجوی وب را در کرتانا بدون باز کردن مرورگر خود دریافت کنید: حالا شما می توانید نتایجی که کرتانا برای شما آماده کرده را بدون راه اندازی مرورگر وب مشاهده کنید. برای بعضی از سوالات، پنجره کرتانا به طور خودکار گسترش می یابد و به سرعت به شما دقیقا همان چیزی را که باید بدانید را نشان می دهد.
  • از دستورات صوتی کرتانا برای قفل کردن، خروج از سیستم، شات داون کردن یا خاموش کردن کامپیوتر خود استفاده کنید: اکنون توانایی استفاده از کرتانا برای خاموش کردن، راه اندازی مجدد، قفل کردن یا خروج از ویندوز فعال شده است. در حالی که این ویژگی قبلا اعلام شده بود، مایکروسافت تا به حال به طور کامل از طریق ابر آن را فعال نکرده بود.
  • از اطلاعات ورود به سیستم برای اعمال تنظیمات بعد از ریستارت یا به روز رسانی استفاده کنید: ویژگی Windows Update پیشرفته برای استفاده از اطلاعات ورود به سیستم شما برای تنظیم خودکار دستگاه شما پس از به روز رسانی به ریبوت ها و شات داون های معمولی نیز گسترش یافته است. هنگامی که شما وارد سیستم شوید و دستگاه را از طریق گزینه های پاور موجود در منوی استارت و مکان های مختلف دیگر ریستارت و یا خاموش می کنید، ویندوز به طور خودکار پس از بارگذاری مجدد، حساب خود را تنظیم می کند.

این بیلد تعدادی مشکل نیز دارد که در بیلدهای اینسایدر چیز عجیبی نیست. با این حال، اگر شما دوست دارید ویژگی های جدید این بیلد را تجربه کنید، می توانید آن را از بخش به روز رسانی های ویندوز دریافت کنید.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی
پاسخ دهید پنجشنبه 12 مرداد 1396

https://mspoweruser.com/microsoft-officially-gives-mobile-latest-sec-filing/
مایکروسافت قصد دارد موبایل را رها کند ماشاا… به این شرکت الکی چقدر اینترنت و پول حرومش کردیم
واقعا خاک برسرشون

smp
پاسخ دهید پنجشنبه 12 مرداد 1396

مایکروسافت سال ها تلاش کرد تا بخش موبایل را زنده نگه دارد و در کنار و رقیب بزرگ خود یعنی اپل و گوگل به رقابت ادامه دهد اما کاهش روز افزون سهم ویندوزفون سبب شد تا ردموندی ها بالاخره اعلام کنند که بخش موبایل دیگر بخشی از بینش راهبردی شرکت نیست و تمرکزی روی آن نمی گذارد.

مایکروسافت در یکی از اسناد منتشر شده اش نوشته: «بینش راهبردی ما، رقابت و رشد به وسیله توسعه بهترین پلتفرم ها و سرویس های سودمند برای یک سرویس ابری هوشمند و لبه هوشمند همگام با هوش مصنوعی است.»

پیش از این اما در همین اسناد به نقش شماره یک موبایل و سرویس های ابری اشاره شده بود که با حفظ مورد دوم، موبایل از این بینش حذف شده است.

مایکروسافت به وضوح شیفته هوش مصنوعی شده. در همین سند که سال گذشته حتی یک بار هم در آن به هوش مصنوعی اشاره نشده بود، امسال شاهد ۶ اشاره مستقیم هستیم. تقریبا در همه جای این سند، هوش مصنوعی جایگزین موبایل شده است.

در حقیقت پیام مایکروسافت این است که آن ها قصد دارند سرویس هایی ارائه دهند که در بطن همه آن ها، هوش مصنوعی نهادینه شده. اتفاقی بسیار مهم که اثر آن طی سال های آینده مشخص خواهد شد. در همین حوزه، مایکروسافت باید با گوگل، فیسبوک و بسیاری دیگر رقابت کند و کار چندان هم ساده نیست.

منبع:MSPower User

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,