مایکروسافت پشتیبانی از ویدیوهای با کیفیت ۴K و HDR را در استور اکس باکس برای دستگاه های مرتبط شروع کرد. این خبر به خوبی حرکت این شرکت به سمت افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان را نشان می دهد. با وینفون همراه باشید. 

بخش Xbox Video استور که در حال حاضر Movies & TV خوانده می شود، در حال حاضر برخی محتواهای ۴K برای فیلم های غیرداستانی ورزشی به نمایش می گذارد، اما فیلم The Lego Batman که نسخه ی دیجیتالی پلتفرم های آن اوایل ماه جاری منتشر شد، اولین حرکت بزرگ در این زمینه به شمار می آید که نسخه ی ۴K ultra HD فیلم خود را در استور مایکروسافت منتشر کرده است و اولین عنوان این بخش تبدیل شده است.

فیلم بتمن لگو در حال حاضر تنها برای خرید در دسترس است و نسخه ی غیر ۴K آن نیز از فیلم های دیگر حال حاضر استور گران تر است. نسخه ی ۴K این فیلم ۲۹.۹۹ قیمت خورده است درحالی که نسخه ی HD آن ۱۹.۹۹ دلار است.

برای تماشای این فیلم با کیفیت ۴K نیاز به آن دارید که دستگاه اکس باکس وان اس خود را از طریق کابل HDMI به تلویزیون ۴K وصل کنید و از دیدن این کیفتی لذت ببرید. پهنای باند شما نیز برای تماشای آن حداقل باید ۲۰ Mbps باشد.

طبق وعده ی مایکروسافت در ماه های آتی عناوین بیشتری با این کیفیت در بخش فیلم ها و تلویزیون اکس باکس منتشر خواهد شد. در حال حاضر با توجه به شراکت مایکروسافت با GameStop و Warner Bros، از ۲۴-۳۰ می هر فردی که از GameStop آمریکا یک دستگاه اکس باکس وان خریداری کند، کد رایگان فیلم لگو بتمن را دریافت خواهد کرد.

منبع :

POLYGON

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,