برنامه Microsoft MVP Award Program بیشتر برای اهالی کسب و کار مفید است، ولی عجیب است که شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان را به تولید برنامه های یونیورسال دعوت می کند اما برنامه هایی که خود این شرکت منتشر می کند یونیورسال نیستند. این برنامه به تازگی وارد استور ویندوز 10 موبایل شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این برنامه نسخه رسمی مایکروسافت Microsoft MVP Award Program است. Microsoft MVP Award Program به رهبران استثنایی و مستقل جامعه داده می شود که علاقه، تخصص فنی و دانش واقعی در محصولات مایکروسافت را با دیگران به اشتراک بگذارند. MVP ها می توانند از این برنامه برای دسترسی به مشخصات خود، داده های سهم و همچنین خودکار سازی چندین وظیفه مختلف استفاده کنند که باعث ایجاد کارایی در کارهای روزانه می شوند.

این برنامه هم اکنون برای ویندوز 10 موبایل در دسترس است و شاید به دلایل خاصی این برنامه به صورت یونیورسال تولید نشده است. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 12.22 الی 27.57
  • منتشر کننده: Microsoft Corporation
  • یونیورسال: خیر
  • نسخه اندروید: خیر
  • نسخه iOS: خیر
منبع : وینفون
813 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
دنیز
پاسخ دهید چهارشنبه 12 مهر 1396

اتفاقا اصلا عجیب نیست که مایکروسافت از سیاست ها و تفکر خودش پیروی نمیکنه! :)))

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,