در کنفرانس روز گذشته، مایکروسافت تعداد زیادی محصولات سخت افزاری و نرم افزاری را عرضه کرد. جذابیت کنفرانس و زمان محدود باعث شد یکی از محصولات جدید آن ها به صورت رسمی معرفی نشوند.

چند سال قبل مایکروسافت نسل اول موس های Arc Touch را به بازار عرضه کرد. محصولی که جوایز طراحی بسیار زیادی را به خود اختصاص داد. در تصویر زیر می توانید اولین نسل از این محصول را مشاهده کنید، موس بی سیم که به واسطه طراحی خاص خود و امکان تغییر حالت برای کاربرانی که فضای کمی در کیف خود دارند ایده آل به نظر می آمد.

بعدها با عرضه سرفس پرو ۳ ردموندی ها نسخه جدیدی از این موس را وارد بازار کردند، این نسخه جدید Arc Touch Bluetooth نام گرفت، که به واسطه برخورداری از اتصال بلوتوث برای  اتصال به لپ تاپ ها و دستگاه ها با تعداد پورت کم نظیر سرفس ها گزینه ایده آلی بود، و حتی ردموندی ها نسخه خاصی از Arc Touch Bluetooth Mouse با نام Surface Edition را راهی بازار کردند.

حال پس از وقفه ای حدودا دو ساله ردموندی ها نسخه جدید موس های آرک خود را در کنفرانس شب گذشته در معرض نمایش قرار دادند. تفاوت بزرگی که نسل جدید به نسبت نسل قبل به خود می بیند تغییر ساختار دکمه های موس است که به صورت پیوسته با هم قرار گرفته اند و

در تصاویر زیر کاملا مشخص است.

همان طور که مشاهده می کنید در نسل  جدید دکمه ها موس به صورت پیوسته بر روی بدنه ماوس تعبیه شده اند و ظاهر به مراتب بهتری دارند. در ادامه می توانید ویدیو تبلیغاتی این محصول خوش ساخت را مشاهده کنید.

 در مجموع روند گسترش و توسعه برند سرفس را چگونه ارزیابی می کنید؟

منبع : وینفون
1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
M@TiN
پاسخ دهید چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396

عجب موسیه

arzh
پاسخ دهید چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396

عجب موسیه !!!!!!!!!!!!oooooo

My Love Windows
پاسخ دهید چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396

دهنت سرویس، با موس اینکار رو کرده ببین گوشی رو چیکار میخاد بکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,