bitcoin

بیت کوین یک واحد پول دیجیتالی است که مایکروسافت از سال ۲۰۱۴ به عنوان یک گزینه پرداخت برای خرید سرویس ها و برنامه ها از آن پشتیبانی می کند. به نظر می رسد مایکروسافت در سکوت، پشتیبانی از این واحد پول دیجیتالی را کنار گذاشته است و استور ویندوز ۱۰ دیگر بیت کوین را قبول نمی کند.

سایت Softpedia صفحه ای را درون سایت مایکروسافت با عنوان “مایکروسافت از بیت کوین پشتیبانی نمی کند” یافته است که روشن ساخته است بیت کوین دیگر به عنوان یک گزینه پرداخت مورد قبول نخواهد بود:

شما دیگر نمی توانید بیت کوین خود را در حساب مایکروسافت وارد کنید. بیت کوین موجود در حساب مایکروسافت شما برای خرید باقی خواهد ماند اما نمی توان آن را مسترد کرد.

هنوز مشخص نیست که چرا مایکروسافت تصمیم به کنار گذاشتن این روش پرداخت گرفته است. شاید به دلیل عدم استقبال کافی کاربران از این روش باشد. به هر حال خوشبختانه، بیت کوین های مانده در حساب مایکروسافت منقضی نشده اند و هنوز می توانید از آن ها برای خرید برنامه ها و بازی ها استفاده کنید. با سایت مایکروسافت تماس گرفته شده است و به محض دریافت پاسخ چرایی این تصمیم مایکروسافت این مطلب را آپدیت خواهیم کرد و دلیل آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

منبع :

WINBETA

183 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,