در دومین روز از کنفرانس بیلد امسال، مایکروسافت جزئیاتی از به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ که اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد را معرفی کرد. این به روز رسانی که فال کریترز نامگذاری شده، سیستم طراحی فلوئنت جدید این شرکت، که پیش از این به عنوان پروژه NEON شناخته می شد، به همراه طیف گسترده ای از قابلیت های کراس پلتفرم جدید را معرفی خواهد کرد. با این حال، یکی از مواردی که انتظار معرفی آن را داشتیم، اتفاق نیفتاد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

چند هفته پیش، برخی منابع از مایکروسافت ادعا کرده بودند که آن ها در حال برنامه ریزی برای جدا کردن مرورگر اج از سیستم عامل ویندوز ۱۰ هستند. این یک حرکت بسیار مهم به شمار می رود و امکان رهایی مرورگر از چرخه ی به روز رسانی شش ماه یک بار سیستم عامل را فراهم می کند که در نتیجه، به اج برای کاهش شکاف در زمینه ی ویژگی ها با مرورگرهای رقیب کمک خواهد کرد.

اما اکنون، مایکروسافت اظهار داشته که جداسازی مرورگر اج فعلا بخشی از نقشه راه فعلی آن ها نیست. پس از اتمام جلسه در کنفرانس توسعه دهندگان بیلد ۲۰۱۷، یکی از اعضای تیم اج گفته است که “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای [جداسازی] وجود ندارد، اما هیچ وقت نمی گوییم هیچ وقت!”

این خبر تا حدودی برای کاربران ناامید کننده است، زیرا بسیاری از کاربران مشتاقانه در انتظار به روز رسانی منظم تر برای اج و انتشار سریع تر ویژگی های جدید بودند. هر چند همچنان ویژگی های جدید و پیشرفت های مختلف با به روز رسانی های سیستم عامل برای این مرورگر در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع :

NEOWIN

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
javad
پاسخ دهید جمعه 22 اردیبهشت 1396

خب خاک تو سرتون که جدا نمیشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,