self-driving
هم اکنون تبلیغات زیادی در مورد خودرو های بدون راننده از سوی کمپانی های مختلف به گوش می رسد. در همین راستا گوگل یک خودروی بدون راننده بسیار سخت ساخته است و شایعاتی مبنی بر پا گذاشتن اپل به عرصه ی این تکنولولوژی به گوش می رسد. اما مایکروسافت در این میان چه می کند؟ در ادامه با وینفون همراه باشید.

این طور که به نظر می رسد مایکروسافت برای ساخت یک ماشین بدون راننده برنامه ریزی نمی کند، بلکه این غول نرم افزاری می خواهد با تکنولوژی و دانش و استفاده از سرویس هایی همچون آژور، کرتانا، آفیس ۳۶۵ و … به شرکای خود در ساخت این خودرو ها کمک کند.

در کنفرانس همگرا (Converge) پِگی جانسون نماینده مایکروسافت اعلام کرد: این شرکت قطعا قادر به ساخت یک سیستم عامل برای این ماشین های خودران است، وجود او می گوید که تمام خودرو سازان نیاز های متفاوتی دارند و مایکروسافت با تکنولوژی خود می تواند به آنها کمک کند:

شما در یک روز، مدت زیادی را در خودرو خود هستید، آیا اتومبیل شما می تواند قسمتی از دفتر کار جدید یا میزتان باشد؟ آیا یک خودرو می تواند جایی باشد که شما بیشتر کار های اداری تان را در آن انجام دهید؟ ما باور داریم که می تواند. هر کدام از آنها چیز های متفاوتی می خواستند. (منظور کمپانی های خودرو سازی است)

در پایان شما را به دیدن این مصاحبه دعوت می کنیم:

منبع :

MSPOWERUSER

21 پست
سپهر زمانی
فعلا شب و روزم شده ویندوز -_- ! کد نویس و طراح وب هستم از اصفهان :) تا حدودی با ساخت برنامه ها در بستر UWP و سی شارپ آشنایی دارم، سایت شخصیم ->
http://www.delusion.me
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amar
پاسخ دهید شنبه 14 خرداد 1395

سلام به همه دوستان مخصوصا انهایی که تا کنون بقیه را راهنمایی کردند. حالا که سیستم عامل داره عالی میشه و اکثر باگ های اعصاب خورد کن اکثرا برطرف شدند.من یک پیشنهاد داشتم
به ماکروسافت در یک فید بک پیشنهاد بدیم یک قابلیت بزاره رنگ ایکون برنامه ها ( کاشی ها ) روی صفحه اصلی رنگشو رو بتونیم خودمون انتخواب کنبم و از این حالت تک رنگ و سفید در بیاد خیلی تو زیبایی موثره. یا به توسعه دهنده ها این پیشنهاد رو بده رو گرافیک کاشی زنده یکم کار کنند.
مثلا کاشی ورد یا اکسل شفاف باشه و فقط ارم ورد یا اکسل سبز یا ابی باشه. خیلی صفحه اصلی زیبا تر میشه.
با تشکر

    kian
    پاسخ دهید شنبه 14 خرداد 1395

    نگران نباش من پنج ماه پیش فیدبک فرستادم که تقریبا نزدیک هفتاد تا upvote گرفت
    به نظر منم جالب میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,