_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

کنفرانس E3 امسال مایکروسافت از همیشه طولانی تر خواهد بود پربارتر از سالهای گذشته

در ماه خرداد هستیم و تقویم یک رویداد مهم را به ما نشان می‌دهد. کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 در ماه جاری برگزار خواهد شد. ردموندی‌ها ظاهرا برای کنفرانس امسال خود تدارک ویژه‌ای دیده‌اند، چرا که مدت کنفرانس این شرکت از همیشه طولانی‌تر خواهد بود.زمان زیادی تا باز شدن درهای بهشت گیمرها باقی نمانده است، نمایشگاه E3 2018 مانند همیشه در خرداد ماه آغاز خواهد شد و کنفرانس مایکروسافت در این نمایشگاه نیز در تاریخ 10 ژوئن یعنی 20 خردادماه برگزار می‌شود. در کنفرانس سال گذشته مایکروسافت با معرفی ایکس باکس وان ایکس برترین محصول سخت‌افزاری نمایشگاه را رونمایی کرد.

ظاهرا ردموندی‌های برای کنفرانس امسال تدارک بیشتری دیده‌اند، چرا که طول مدت کنفرانس این شرکت در نمایشگاه E3 سال جاری از 90 دقیقه به 2 ساعت افزایش پیدا کرده است. برطبق اظهارات آرون گرینبرگ مدیر بخش بازاریابی ایکس باکس کنفرانس امسال مایکروسافت از همیشه جذاب‌تر خواهد بود و به دلیل تعدد عناوین معرفی شده زمان کنفرانس از همیشه 30 دقیقه طولانی‌تر خواهد بود.

گرینبرگ در پاسخ به کاربرانی که در مورد نمایشگاه E3 امسال سوال کرده بودند و خواهان شنیدن جزییاتی در مورد این رویداد مهم بودند این مسئله را عنوان کرده است. گرینبرگ عنوان کرده که مایکروسافت هرچه را که در چنته داشته در کنفرانس خود نشان خواهد داد و چیزی را برای آینده نگه نخواهد داشت.

این تغییر کاملا دلگرم‌کننده به‌نظر می‌رسد، چرا که به احتمال زیاد شاهد رونمایی از چندین بازی اختصاصی برای پلتفرم ایکس باکس وان خواهیم بود. در ادامه باید صبر کنیم و ببینیم فیل اسپنسر مدیر بخش ایکس باکس مایکروسافت قادر خواهد بود در بعد محتوا، ایکس باکس را به پلتفرم برتر تبدیل سازد یا خیر.

منبع :

GAMING BOLT

1220 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,