مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که یک قابلیت جدید برای توسعه دهندگان و سازندگان بازی و برنامه ترتیب داده تا آنها بتوانند اپلیکیشن خود را فقط برای افراد خاصی به صورت خصوصی در استور مایکروسافت منتشر کنند. با وینفون همراه باشید.

با اضافه شدن ویژگی انتشار خصوصی برای افراد خاص، توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا اپلیکیشن یا بازی خود را برای افراد محدودی که از قبل مشخص کرده اند منتشر کنند. دیگران قادر به دیدن اپلیکیشن نیستند و حتی با استفاده از یک لینک مستقیم نیز قادر به مشاهده و دانلود اپلیکیشن نخواهند بود. این ویژگی می تواند به توسعه دهندگان این امکان را بدهد تا قبل از انتشار اپلیکیشن خود برای عموم، آن را در اختیار افراد خاصی قرار دهند و با دریافت بازخورد، مشکلات احتمالی را تشخیص دهند و آن را رفع کنند. این در حالی خواهد بود که دیگران قادر به دیدن اپلیکیشن نیستند.

پس از دریافت بازخورد از افراد مشخص شده به عنوان مخاطبین خصوصی، توسعه دهندگان در هر زمانی قادر خواهند بود تا اپلیکیشن خود را برای عموم مردم در معرض نمایش قرار دهند. امکان دیگری که توسط مایکروسافت برای توسعه دهندگان محقق شده است این است که آنها قادر خواهند بود تا اپلیکیشن یا بازی خود را به صورت خودکار و با تنظیم یک تاریخ خاص، وضعیت اپلیکیشن خود را از حالت نمایش خصوصی به نمایش عمومی تغییر دهند.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی های جدید را در این لینک مشاهده کنید.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,